Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: EXCAR
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: M1S2+2FF
Έγγραφο: Excar catalog.pdf
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΜΟΝΆΔΑ
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία αποστολών LCL: στέγη κίνηση-από τη συσκευασία, πλαίσιο χάλυβα, κάλυψη εγγράφου κινούμενων
Χρόνος παράδοσης: 7 ημέρες μετά από έλαβε την κατάθεσή σας
Όροι πληρωμής: D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 200 μονάδες ανά μήνα
Πλαίσιο: |
Αλουμίνιο |
Σώμα: |
Όλες οι μηχανικές πλαστικές |
Μπαταρίες: |
Πυροσυσσωρευτές υγρών με μόλυβδο και οξύ ΗΠΑ Πυροσυσσωρευτές Τροίων |
Ελεγκτής: |
ΗΠΑ Κέρτις Ελεγκτής 48V 275A |
Σύστημα διεύθυνσης: |
Αυτοπροσαρμοστικό ράκο και πινιόν |
Μπροστινή ανάρτηση: |
Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου |
Οπίσθια ανάρτηση: |
Υδραυλικός απορροφητής συγκρούσεων με τροχιά |
Μοτέρ: |
ADC χωριστά συναρπαστικό 48V 3.7w |
Αλογο αξιωματικού: |
48V 17Ah φορτιστή |
Δυναμικό: |
48V |
Μέγιστη Ταχύτητα: |
25km/h ή 45km/h |
Ικανότητα αναρρίχησης: |
20% ή 25% |
Χρόνος Φόρτισης: |
8-10 ώρες |
Κάθισμα: |
μαλακός και υποστηριγμένος από τον πλαστικό πίνακα |
ανεμοθώρακας: |
Υλικό PC |
Πλαίσιο: |
Αλουμίνιο |
Σώμα: |
Όλες οι μηχανικές πλαστικές |
Μπαταρίες: |
Πυροσυσσωρευτές υγρών με μόλυβδο και οξύ ΗΠΑ Πυροσυσσωρευτές Τροίων |
Ελεγκτής: |
ΗΠΑ Κέρτις Ελεγκτής 48V 275A |
Σύστημα διεύθυνσης: |
Αυτοπροσαρμοστικό ράκο και πινιόν |
Μπροστινή ανάρτηση: |
Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου |
Οπίσθια ανάρτηση: |
Υδραυλικός απορροφητής συγκρούσεων με τροχιά |
Μοτέρ: |
ADC χωριστά συναρπαστικό 48V 3.7w |
Αλογο αξιωματικού: |
48V 17Ah φορτιστή |
Δυναμικό: |
48V |
Μέγιστη Ταχύτητα: |
25km/h ή 45km/h |
Ικανότητα αναρρίχησης: |
20% ή 25% |
Χρόνος Φόρτισης: |
8-10 ώρες |
Κάθισμα: |
μαλακός και υποστηριγμένος από τον πλαστικό πίνακα |
ανεμοθώρακας: |
Υλικό PC |
Ροζ Χρώμα Ηλεκτρικό Καύσιμο 4 Τροχών Ηλεκτρικό Αυτοκίνητο Γκολφ Ηλεκτρικό Όχημα 48 Τάση Πλαίσιο Αλουμινίου
Βασικές προδιαγραφές
| Περιγραφή | Πλαίσιο & Σασί |
| Μάρκα | Excar |
| Διάσταση (mm) | Με οροφή & ανεμοθώρακα |
| Συνολικές διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | 3200x1200x1800mm |
| Απόσταση από το έδαφος | 150mm |
| Μεταξόνιο | 1670mm |
| Εμπρόσθιο μετατρόχιο (mm) | 860mm |
| Οπίσθιο μετατρόχιο (mm) | 970mm |
Βασικά Εξαρτήματα
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Ελεγκτής | Ελεγκτής Curtis 1266A-5201, 275A, εισαγόμενος απευθείας από τις ΗΠΑ | Ελεγκτής Curtis 1234E-5221, 275A, εισαγόμενος απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Κινητήρας |
Μάρκα ADC Ξεχωριστά διεγερμένος Κινητήρας DC 48V 3.7kw |
Μάρκα ADC Ξεχωριστά διεγερμένος Κινητήρας AC 48V 3kw |
| Μπαταρία | Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ | Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Τρανσάξλ |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO με σχέση μετάδοσης 1:12 |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO με σχέση μετάδοσης 1:16 |
| Φορτιστής |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας Ρυθμιστής 48V/17A |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας Ρυθμιστής 48V/17A |
Επιδόσεις
| σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Χωρητικότητα επιβατών | 4 | 4 |
| Ικανότητα αναρρίχησης (πλήρες φορτίο) | 20% | 25% |
| Μέγιστη ταχύτητα εμπροσθοπορείας | 23km/h | 45km/h |
| Αυτονομία | 60-80km | 80-100km |
| Χρόνος φόρτισης | 8-10 ώρες | 8-10 ώρες |
| Μέγιστο βάρος φόρτωσης | 300kgs | 300kgs |
| Ελάχιστη ακτίνα στροφής | 2.9m | 2.9m |
| Μέγιστη κίνηση μετά από φρενάρισμα με ταχύτητα 20km/h | ≤4m | ≤4m |
Τιμόνι & ανάρτηση
| Περιγραφή | Πλαίσιο & Σασί |
| Σύστημα διεύθυνσης |
Αυτορυθμιζόμενο σύστημα κρεμαγιέρας και πινιονέ, με λειτουργία αυτόματης αντιστάθμισης Σύστημα πέδησης |
| Μηχανικό φρένο πίσω τροχού | Γκάζι |
| Τύπου Holzer, αδιάκοπη αλλαγή ταχύτητας | Εμπρόσθια ανάρτηση |
| Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου McPherson | Οπίσθια ανάρτηση |
| Υδραυλικό αμορτισέρ ελατηρίου | Μοντέλο οδήγησης |
| Δύο σταδίων μείωσης πίσω άξονα, άμεση κίνηση κινητήρα | Τροχός & Ελαστικό |
| Ζάντα αλουμινίου & USA Carlisle 18*8.5-8 6 στρώσεων | Σώμα και Πλαίσιο |
Στοιχείο
| Περιγραφή | Πλαίσιο & Σασί |
| Πλαίσιο από κράμα χάλυβα | Σώμα |
| Μπροστινό και πίσω κάλυμμα σώματος από πλαστικό μηχανικής PP, εγχυόμενο | Οροφή |
| Πλαστικό ενισχυμένο με υαλοΐνες | Ανεμοθώρακας |
| Οργανικό γυαλί (PMMA), ενιαίο ή δύο τεμαχίων | Υποστηρίγματα οροφής |
| Ενσωματωμένος σωλήνας χάλυβα με μαύρη επίστρωση στο πλαστικό στήριγμα | Μαξιλάρι |
| Αναγεννημένος αφρός με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάτω κάλυμμα | Πλάτη καθίσματος |
| Αναγεννημένος αφρός με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάλυμμα | Υποβραχιόνιο |
| Πλαστικό | Θήκη για μπαστούνια γκολφ |
| Αντιολισθητικό καουτσούκ | Πίσω καλάθι |
| Πλαστικό | Θήκη για μπαστούνια γκολφ |
| Πλαστικό στήριγμα με ιμάντα νάιλον | Ταμπλό |
| Μαύρο πλαστικό υλικό, ένδειξη ισχύος μπαταρίας, κλειδί ανάφλεξης πάνω του | Θήκες ποτών |
| 4 θήκες κυπέλλων, 2 για κάθε πλευρά | Πλαϊνή επένδυση |
| Πλαστικό, μαύρο | Θήκη κάρτας σκορ |
| Στο τιμόνι | Επιλογές χρωμάτων |
Χρώμα αμαξώματος
| Λευκό | Συσκευασία & Αποστολή | Γαλάζιο | Σκούρο μπλε |
| Κόκκινο | Κρασί κόκκινο | Πράσινο | |
| Σκούρο πράσινο | Κίτρινο | Μωβ | |
| Σαμπάνια | Μαύρο | Μπεζ | |
| Χρώμα καθίσματος & οροφής | |||
| Μαύρο | Μπεζ | Λευκό | Συσκευασία & Αποστολή |
Μοντέλο
| Διάσταση (mm) | Δοχείο 20” | Δοχείο 40” | M1S2+2FF | |||
| Με οροφή & ανεμοθώρακα | Χωρίς οροφή & ανεμοθώρακα | 3200*1200*1800 | Χωρίς οροφή & ανεμοθώρακα | 3200*1200*1800 | Χωρίς οροφή & ανεμοθώρακα | 3200*1200*1800 |
| 3200*1200*1400 | 4 μονάδες | 8 μονάδες | 16 μονάδες | 16 μονάδες | ||
![]()
![]()
![]()