Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: EXCAR
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: M1S2+2FF
Έγγραφο: Excar catalog.pdf
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΜΟΝΆΔΑ
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία αποστολών LCL: στέγη κίνηση-από τη συσκευασία, πλαίσιο χάλυβα, κάλυψη εγγράφου κινούμενων
Χρόνος παράδοσης: 7 ημέρες μετά από έλαβε την κατάθεσή σας
Όροι πληρωμής: D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 200 μονάδες ανά μήνα
Πλαίσιο: |
Αλουμίνιο |
Σώμα: |
Όλες οι μηχανικές πλαστικές |
Μπαταρίες: |
Πυροσυσσωρευτές υγρών με μόλυβδο και οξύ ΗΠΑ Πυροσυσσωρευτές Τροίων |
Ελεγκτής: |
ΗΠΑ Κέρτις Ελεγκτής 48V 275A |
Σύστημα διεύθυνσης: |
Αυτοπροσαρμοστικό ράκο και πινιόν |
Μπροστινή ανάρτηση: |
Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου |
Οπίσθια ανάρτηση: |
Υδραυλικός απορροφητής συγκρούσεων με τροχιά |
Μοτέρ: |
ADC χωριστά συναρπαστικό 48V 3.7w |
Αλογο αξιωματικού: |
48V 17Ah φορτιστή |
Δυναμικό: |
48V |
Μέγιστη Ταχύτητα: |
25km/h ή 45km/h |
Ικανότητα αναρρίχησης: |
20% ή 25% |
Πλαίσιο: |
Αλουμίνιο |
Σώμα: |
Όλες οι μηχανικές πλαστικές |
Μπαταρίες: |
Πυροσυσσωρευτές υγρών με μόλυβδο και οξύ ΗΠΑ Πυροσυσσωρευτές Τροίων |
Ελεγκτής: |
ΗΠΑ Κέρτις Ελεγκτής 48V 275A |
Σύστημα διεύθυνσης: |
Αυτοπροσαρμοστικό ράκο και πινιόν |
Μπροστινή ανάρτηση: |
Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου |
Οπίσθια ανάρτηση: |
Υδραυλικός απορροφητής συγκρούσεων με τροχιά |
Μοτέρ: |
ADC χωριστά συναρπαστικό 48V 3.7w |
Αλογο αξιωματικού: |
48V 17Ah φορτιστή |
Δυναμικό: |
48V |
Μέγιστη Ταχύτητα: |
25km/h ή 45km/h |
Ικανότητα αναρρίχησης: |
20% ή 25% |
Πράσινο Ηλεκτρικό Καροτσάκι Γκολφ EXCAR 3 ή 4 Θέσεων 48V Κινητήρας ADC Εγκεκριμένο CE
Βασικές προδιαγραφές
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Μάρκα | Excar |
| Μοντέλο | M1S2+2FF |
| Συνολικές διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | 3200x1200x1800mm |
| Απόσταση από το έδαφος | 150mm |
| Μεταξόνιο | 1670mm |
| Μετατρόχιο εμπρός τροχών (mm) | 860mm |
| Μετατρόχιο πίσω τροχών (mm) | 970mm |
Βασικά εξαρτήματα
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Ελεγκτής | Ελεγκτής Curtis 1266A-5201, 275A, εισαγόμενος απευθείας από τις ΗΠΑ | Ελεγκτής Curtis 1234E-5221, 275A, εισαγόμενος απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Κινητήρας |
Ανεξάρτητου διέγερσης μάρκας ADC Κινητήρας DC 48V 3.7kw |
Ανεξάρτητου διέγερσης μάρκας ADC Κινητήρας AC 48V 3kw |
| Μπαταρία | Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ | Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Τρανσαξλ |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO με σχέση μετάδοσης 1:12 |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO με σχέση μετάδοσης 1:16 |
| Φορτιστής |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας Ρυθμιστής 48V/17A |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας Ρυθμιστής 48V/17A |
Επιδόσεις
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Χωρητικότητα επιβατών | 4 | 4 |
| Ικανότητα αναρρίχησης (πλήρες φορτίο) | 20% | 25% |
| Μέγιστη ταχύτητα εμπροσθοπορείας | 23km/h | 45km/h |
| Αυτονομία | 60-80km | 80-100km |
| Χρόνος φόρτισης | 8-10 ώρες | 8-10 ώρες |
| Μέγιστο βάρος φόρτωσης | 300kgs | 300kgs |
| Ελάχιστη ακτίνα στροφής | 2.9m | 2.9m |
| Μέγιστη απόσταση ακινητοποίησης με φρένο σε ταχύτητα 20km/h | ≤4m | ≤4m |
Ηλεκτρικό σύστημα
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Φώτα |
48V, προβολείς LED (περιλαμβάνουν φώτα στροφής και θέσης), Πίσω φώτα LED (περιλαμβάνουν φώτα φρένων και στροφής), |
| Κόρνα | Ηλεκτρική κόρνα, 48V |
| Ηχητικό σήμα οπισθοπορείας | Ηλεκτρικό, 48V |
| Διακόπτης συνδυασμού | Ελέγχει τα φώτα και την κόρνα |
| Ψηφιακό όργανο (προαιρετικό) |
Περιλαμβάνει δείκτη χιλιομέτρων, δείκτη ταχύτητας, δείκτη υπερφόρτωσης, δείκτη φρένου στάθμευσης, ρολόι
|
Τιμόνι & ανάρτηση
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Σύστημα διεύθυνσης |
Αυτόματο σύστημα διεύθυνσης με κρεμαγιέρα και πινιόν, με λειτουργία αυτόματης αντιστάθμισης |
| Σύστημα πέδησης | Μηχανικό φρένο πίσω τροχών |
| Γκάζι | Τύπου Holzer, αδιάκοπη αλλαγή ταχύτητας |
| Εμπρός ανάρτηση | Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου McPherson |
| Πίσω ανάρτηση | Αμορτισέρ υδραυλικό ελατηρίου |
| Μοντέλο οδήγησης | Δύο σταδίων μείωσης πίσω άξονα, άμεση κίνηση κινητήρα |
| Τροχός & Ελαστικό | Ζάντα αλουμινίου & USA Carlisle 18*8.5-8 6 στρώσεων |
Σώμα και πλαίσιο
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Πλαίσιο & Σασί | Πλαίσιο από χαλύκινο κράμα |
| Σώμα | Μπροστινό και πίσω κάλυμμα σώματος από πλαστικό μηχανικής PP, εγχυτό |
| Οροφή | Πλαστικό ενισχυμένο με υαλοΐνες |
| Ανεμοθώρακας | Οργανικό γυαλί (PMMA), ενιαίο ή δύο τεμαχίων |
| Υποστηρίγματα οροφής | Ενσωματωμένος σωλήνας χάλυβα με μαύρη επίστρωση στο πλαστικό στήριγμα |
| Μαξιλάρι | Αναγεννημένος αφρός με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάτω κάλυμμα |
| Πλάτη | Αναγεννημένος αφρός με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάλυμμα |
| Υποβραχιόνιο | Πλαστικό |
| Πατάκι δαπέδου | Αντιολισθητικό καουτσούκ |
| Πίσω καλάθι | Πλαστικό |
| Θήκη τσάντας γκολφ | Πλαστικό στήριγμα με ιμάντα νάιλον |
| Ταμπλό | Μαύρο πλαστικό υλικό, ένδειξη ισχύος μπαταρίας, κλειδί ανάφλεξης πάνω του |
| Ποτηροθήκες | 4 θήκες για κύπελλα, 2 τεμάχια για κάθε πλευρά |
| Πλαϊνή επένδυση | Πλαστικό, μαύρο |
| Θήκη κάρτας σκορ | Στο τιμόνι |
Προαιρετικά αξεσουάρ
| Στοιχείο | Περιγραφή προαιρετικού | Στοιχείο | Περιγραφή προαιρετικού |
| 1 | Ηλεκτρονικό κλειδί | 11 | Ζώνη ασφαλείας 2 σημείων |
| 2 | Αρθρωτός ανεμοθώρακας | 12 | Σύστημα αναπλήρωσης νερού μπαταρίας |
| 3 | Ελασματοποιημένος ανεμοθώρακας με υαλοκαθαριστήρα | 13 | Ψηφιακό όργανο |
| 4 | Προφυλακτήρας από χάλυβα | 14 | Ηλεκτρομαγνητικό φρένο |
| 5 | Εμπρός καλάθι από χάλυβα | 15 | Τετραπλά δισκόφρενα |
| 6 | Εσωτερικός καθρέφτης οπισθοπορείας | 16 | Ελαστικό Carlisle 205/50-10 με ζάντα 10 ιντσών |
| 7 | Πλαϊνός καθρέφτης οπισθοπορείας | 17 | Ψυγείο πάγου |
| 8 | Κάλυμμα | 18 | Δοχείο άμμου |
| 9 | Κάλυμμα ηλιοπροστασίας | 19 | Σκαλιστήρι άμμου |
| 10 | Κάλυμμα τσάντας γκολφ | 20 | Πλυντήριο μπάλας |
Συσκευασία & Αποστολή
| Μοντέλο | Διαστάσεις (mm) | Δοχείο 20 ποδιών | Δοχείο 40 ποδιών | |||
| M1S2+2FF | Με οροφή & ανεμοθώρακα | Χωρίς οροφή & ανεμοθώρακα | Με οροφή & ανεμοθώρακα | Χωρίς οροφή & ανεμοθώρακα | Με οροφή & ανεμοθώρακα | Χωρίς οροφή & ανεμοθώρακα |
| 3200*1200*1800 | 3200*1200*1400 | 4 μονάδες | 8 μονάδες | 8 μονάδες | 16 μονάδες | |
![]()
![]()