Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: EXCAR
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: M1S2+2FF
Έγγραφο: Excar catalog.pdf
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΜΟΝΆΔΑ
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία αποστολών LCL: στέγη κίνηση-από τη συσκευασία, πλαίσιο χάλυβα, κάλυψη εγγράφου κινούμενων
Χρόνος παράδοσης: 7 ημέρες μετά από έλαβε την κατάθεσή σας
Όροι πληρωμής: D/A, D/P, Western Union, , L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 200 μονάδες ανά μήνα
Πλαίσιο: |
Αλουμίνιο |
Σώμα: |
Όλες οι μηχανικές πλαστικές |
Μπαταρίες: |
Πυροσυσσωρευτές υγρών με μόλυβδο και οξύ ΗΠΑ Πυροσυσσωρευτές Τροίων |
Ελεγκτής: |
ΗΠΑ Κέρτις Ελεγκτής 48V 275A |
Σύστημα διεύθυνσης: |
Αυτοπροσαρμοστικό ράκο και πινιόν |
Μπροστινή ανάρτηση: |
Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου |
Οπίσθια ανάρτηση: |
Υδραυλικός απορροφητής συγκρούσεων με τροχιά |
Μοτέρ: |
ADC χωριστά συναρπαστικό 48V 3.7w |
Αλογο αξιωματικού: |
48V 17Ah φορτιστή |
Δυναμικό: |
48V |
Μέγιστη Ταχύτητα: |
25km/h ή 45km/h |
Ικανότητα αναρρίχησης: |
20% ή 25% |
Αντοχή: |
70-100 χιλιόμετρα |
Πλαίσιο: |
Αλουμίνιο |
Σώμα: |
Όλες οι μηχανικές πλαστικές |
Μπαταρίες: |
Πυροσυσσωρευτές υγρών με μόλυβδο και οξύ ΗΠΑ Πυροσυσσωρευτές Τροίων |
Ελεγκτής: |
ΗΠΑ Κέρτις Ελεγκτής 48V 275A |
Σύστημα διεύθυνσης: |
Αυτοπροσαρμοστικό ράκο και πινιόν |
Μπροστινή ανάρτηση: |
Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου |
Οπίσθια ανάρτηση: |
Υδραυλικός απορροφητής συγκρούσεων με τροχιά |
Μοτέρ: |
ADC χωριστά συναρπαστικό 48V 3.7w |
Αλογο αξιωματικού: |
48V 17Ah φορτιστή |
Δυναμικό: |
48V |
Μέγιστη Ταχύτητα: |
25km/h ή 45km/h |
Ικανότητα αναρρίχησης: |
20% ή 25% |
Αντοχή: |
70-100 χιλιόμετρα |
Ηλεκτρικό αυτοκίνητο γκολφ EXCAR Κίτρινο Ηλεκτρικό Αυτοκίνητο Γκολφ 3 - 4 Θέσεων 48V 350AH Μπαταρία Trojan
Βασικές προδιαγραφές
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Μάρκα | Excar |
| Μοντέλο | M1S2+2FF |
| Συνολικές διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | 3200x1200x1800mm |
| Απόσταση από το έδαφος | 150mm |
| Μεταξόνιο | 1670mm |
| Εμπρόσθιο ίχνος τροχών (mm) | 860mm |
| Οπίσθιο ίχνος τροχών (mm) | 970mm |
Βασικά εξαρτήματα
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Ελεγκτής | Ελεγκτής Curtis 1266A-5201, 275A, εισαγόμενος απευθείας από τις ΗΠΑ | Ελεγκτής Curtis 1234E-5221, 275A, εισαγόμενος απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Κινητήρας |
ADC μάρκα ξεχωριστά διεγερμένος Κινητήρας DC 48V 3.7kw |
ADC μάρκα ξεχωριστά διεγερμένος Κινητήρας AC 48V 3kw |
| Μπαταρία | Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ | Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Άξονας μετάδοσης κίνησης |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO με σχέση μετάδοσης 1:12 |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO με σχέση μετάδοσης 1:16 |
| Φορτιστής |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας Ρυθμιστής 48V/17A |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας Ρυθμιστής 48V/17A |
Επιδόσεις
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Χωρητικότητα επιβατών | 4 | 4 |
| Ικανότητα αναρρίχησης (πλήρες φορτίο) | 20% | 25% |
| Μέγιστη ταχύτητα εμπροσθοπορείας | 23km/h | 45km/h |
| Αυτονομία | 60-80km | 80-100km |
| Χρόνος φόρτισης | 8-10 ώρες | 8-10 ώρες |
| Μέγιστο βάρος φόρτωσης | 300kgs | 300kgs |
| Ελάχιστη ακτίνα στροφής | 2.9m | 2.9m |
| Μέγιστη απόσταση ακινητοποίησης μετά από φρενάρισμα με ταχύτητα 20km/h | ≤4m | ≤4m |
Ηλεκτρικό σύστημα
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Φώτα |
48V, προβολείς LED (περιλαμβάνουν φλας και φώτα θέσης), Πίσω φώτα LED (περιλαμβάνουν φώτα φρένων και φλας), |
| Κόρνα | Ηλεκτρική κόρνα, 48V |
| Ηχητικός συναγερμός οπισθοπορείας | Ηλεκτρικός, 48V |
| Διακόπτης συνδυασμού | Ελέγχει τα φώτα και την κόρνα |
| Ψηφιακός μετρητής (προαιρετικό) |
Περιλαμβάνει δείκτη χιλιομέτρων, δείκτη ταχύτητας, δείκτη υπερφόρτωσης, δείκτη φρένου στάθμευσης, ρολόι
|
Τιμόνι & ανάρτηση
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Σύστημα διεύθυνσης |
Σύστημα διεύθυνσης με οδοντωτό γρανάζι και πινιόν με αυτόματη ρύθμιση, με λειτουργία αυτόματης αντιστάθμισης |
| Σύστημα πέδησης | Μηχανικά φρένα πίσω τροχών |
| Γκάζι | Τύπου Holzer, αδιάκοπη αλλαγή ταχύτητας |
| Εμπρόσθια ανάρτηση | Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου McPherson |
| Οπίσθια ανάρτηση | Αμορτισέρ υδραυλικό με ελατήριο |
| Μοντέλο οδήγησης | Οπίσθιος άξονας δύο σταδίων μείωσης, άμεση κίνηση κινητήρα |
| Τροχός & Ελαστικό | Ζάντα αλουμινίου & ΗΠΑ Carlisle 18*8.5-8 6 στρώσεων |
Συσκευασία & Αποστολή
| Μοντέλο | Διαστάσεις (mm) | Δοχείο 20” | Δοχείο 40” | |||
| M1S2+2FF | Με οροφή & παρμπρίζ | Χωρίς οροφή & παρμπρίζ | Με οροφή & παρμπρίζ | Χωρίς οροφή & παρμπρίζ | Με οροφή & παρμπρίζ | Χωρίς οροφή & παρμπρίζ |
| 3200*1200*1800 | 3200*1200*1400 | 4 μονάδες | 8 μονάδες | 8 μονάδες | 16 μονάδες | |
![]()