Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Excar
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: A1H2/EC
Έγγραφο: Excar catalog.pdf
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: 20 " εμπορευματοκιβώτιο ή " εμπορευματοκιβώτιο 40
Χρόνος παράδοσης: 7-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T / T, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 3000pcs το χρόνο
Χρώμα σώματος: |
Κόκκινο, ή μπορεί να προσαρμοστεί |
Χρώμα στεγών: |
Λευκό, γραπτό |
Κάθισμα: |
Λευκό, γραπτό |
Ελεγκτής: |
Ελεγκτής Curtis 48V 275A |
Μοτέρ: |
ADC 48V 3,7KW |
Σασί: |
Τεχνουργήματα από αλουμίνιο |
Κιβ. ταχυτήτων/διαφορικού: |
Άξονας της Ιταλίας Graziano |
Σειρά: |
40-60 χιλιόμετρα |
Χρώμα σώματος: |
Κόκκινο, ή μπορεί να προσαρμοστεί |
Χρώμα στεγών: |
Λευκό, γραπτό |
Κάθισμα: |
Λευκό, γραπτό |
Ελεγκτής: |
Ελεγκτής Curtis 48V 275A |
Μοτέρ: |
ADC 48V 3,7KW |
Σασί: |
Τεχνουργήματα από αλουμίνιο |
Κιβ. ταχυτήτων/διαφορικού: |
Άξονας της Ιταλίας Graziano |
Σειρά: |
40-60 χιλιόμετρα |
Εγκεκριμένο CE Κόκκινο Ηλεκτρικό Αυτοκίνητο Ασθενοφόρο Δύο Θέσεων 3.7KW 48V Αυτοκίνητο Ασθενοφόρο Trojan για Νοσοκομείο
Βασικές προδιαγραφές
| Στοιχείο | Περιγραφή | |
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Ελεγκτής | Ελεγκτής Curtis 1266A-5201, 275A, εισαγόμενος απευθείας από τις ΗΠΑ | Ελεγκτής Curtis 1234E-5221, 275A, εισαγόμενος απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Κινητήρας |
ADC μάρκα Ξεχωριστά διεγερμένος |
ADC μάρκα Ξεχωριστά διεγερμένος |
| Μπαταρία | Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ | Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Τρανσαξλ |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO |
| Φορτιστής |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας |
Απόδοση
| Στοιχείο | Περιγραφή | |
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Χωρητικότητα Επιβατών | 2 | 2 |
| Ικανότητα αναρρίχησης (πλήρες φορτίο) | 30% | 35% |
| Μέγιστη ταχύτητα κίνησης προς τα εμπρός | 23km/h | 45km/h |
| Απόσταση αυτονομίας | 70-90km | 80-90km |
| Χρόνος φόρτισης | 8-10 ώρες | 8-10 ώρες |
| Μέγιστο βάρος φόρτωσης | 360kgs | 360kgs |
| Ελάχιστη ακτίνα στροφής | 2.9m | 2.9m |
| Μέγιστη απόσταση κίνησης μετά από φρενάρισμα με ταχύτητα 20km/h | ≤4m | ≤4m |
1) βάσει των συνθηκών δοκιμής: ταχύτητα 20km/h, επίπεδος και ευθύς δρόμος από σκυρόδεμα, ταχύτητα ανέμου μικρότερη από 5m/s, θερμοκρασία 25 βαθμών Κελσίου;
2) Η αυτονομία θα ποικίλλει ανάλογα με τη θερμοκρασία, την κλίση, το ωφέλιμο φορτίο και το στυλ οδήγησης.
Διαστάσεις
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Συνολικές διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | 3400x1200x1800mm |
| Απόσταση από το έδαφος | 114mm |
| Μεταξόνιο | 1670mm |
| Εμπρόσθιο μετατρόχιο (mm) | 860mm |
| Οπίσθιο μετατρόχιο (mm) | 970mm |
Σώμα και Πλαίσιο
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Πλαίσιο & Σασί | Δοκός από κράμα αλουμινίου, λυγισμένη |
| Σώμα | Μπροστινό και πίσω κάλυμμα σώματος από πλαστικό μηχανικής PP, εγχυόμενο |
| Οροφή | Πλαστικό ενισχυμένο με υαλοΐνες |
| Ανεμοθώρακας | Οργανικό γυαλί (PMMA), μονοκόμματο ή δύο τεμάχια |
| Στηρίγματα οροφής | Ενσωματωμένος μαύρος σωλήνας χάλυβα στο πλαστικό στήριγμα |
| Μαξιλάρι | Αναγεννημένος αφρός με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάτω κάλυμμα |
| Πλάτη καθίσματος | Αναγεννημένος αφρός με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάλυμμα |
| Υποβραχιόνιο | Πλαστικό |
| Πατάκι δαπέδου | Αντιολισθητικό καουτσούκ |
| Πίσω καλάθι | Πλαστικό |
| Θήκη για τσάντα γκολφ | Πλαστικό στήριγμα με ιμάντα νάιλον |
| Ταμπλό | Μαύρο πλαστικό υλικό, ένδειξη ισχύος μπαταρίας, κλειδί ανάφλεξης πάνω του |
| Ποτηροθήκες | 4 τεμ. ποτηροθήκες, 2 τεμ. για κάθε πλευρά |
| Πλαϊνή επένδυση | Πλαστικό, μαύρο |
| Θήκη κάρτας σκορ | Στο τιμόνι |
Προαιρετικά αξεσουάρ
Για να αυξήσουμε την αξία πώλησης του καροτσιού γκολφ μας, παρέχουμε επίσης πολλά προαιρετικά αξεσουάρ.
| Στοιχείο | Περιγραφή προαιρετικού | Στοιχείο | Περιγραφή προαιρετικού |
| 1 | Ηλεκτρονικό κλειδί | 11 | Ζώνη ασφαλείας 2 σημείων |
| 2 | Αρθρωτός ανεμοθώρακας | 12 | Σύστημα αναπλήρωσης νερού μπαταρίας |
| 3 | Ελασματοποιημένος ανεμοθώρακας με υαλοκαθαριστήρα | 13 | Ψηφιακό όργανο |
| 4 | Προφυλακτήρας από χάλυβα | 14 | Ηλεκτρομαγνητικό φρένο |
| 5 | Εμπρόσθιο χαλύβδινο καλάθι | 15 | Δισκόφρενα τεσσάρων τροχών |
| 6 | Εσωτερικός καθρέφτης οπισθοπορείας | 16 | Ελαστικό Carlisle 205/50-10 με τροχό 10 ιντσών |
| 7 | Πλαϊνός καθρέφτης οπισθοπορείας | 17 | Ψυγείο |
| 8 | Κάλυμμα | 18 | Δοχείο άμμου |
| 9 | Κάλυμμα ηλιοπροστασίας | 19 | Σκαλιστήρι άμμου |
| 10 | Κάλυμμα τσάντας γκολφ | 20 | Πλυντήριο μπάλας |
Συσκευασία & Αποστολή
Τα καρότσια γκολφ Excar θα συσκευάζονται σε ατσάλινη σχάρα
| Μοντέλο | Διαστάσεις (mm) | 20” εμπορευματοκιβώτιο | 40” εμπορευματοκιβώτιο | |||
| A1S2 | Με οροφή & ανεμοθώρακα | Χωρίς οροφή & ανεμοθώρακα | Με οροφή & ανεμοθώρακα | Χωρίς οροφή & ανεμοθώρακα | Με οροφή & ανεμοθώρακα | Χωρίς οροφή & ανεμοθώρακα |
| 2641*1219*1727 | 2641*1219*1250 | 4 μονάδες | 8 μονάδες | 10 μονάδες | 20 μονάδες |
|
Εικόνα προϊόντος:
![]()
![]()
Υπηρεσία
1. Για όλες τις ερωτήσεις σας σχετικά με εμάς ή τα προϊόντα μας, θα σας απαντήσουμε λεπτομερώς εντός 24 ωρών.
2. Προσφέρουμε υπηρεσίες OEM. Μπορούμε να εκτυπώσουμε το δικό σας λογότυπο στο προϊόν, μπορούμε να προσαρμόσουμε το χρώμα του αμαξώματος του ηλεκτρικού καροτσιού γκολφ και άλλα πράγματα.
3. Ο διευθυντής μας που ανέπτυξε το καρότσι γκολφ και είναι Διδάκτωρ μηχανικής, και έχει πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας με το καρότσι, οπότε οποιοδήποτε πρόβλημα με τα καρότσια μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί του. Μπορεί να μιλήσει άπταιστα Αγγλικά για να λύσει οποιοδήποτε πρόβλημά σας.
4. Σχεδιάζουμε τον πλήρως αδιάβροχο επιταχυντή, το παγκόσμιο ειδικό σύστημα LED, και μόνο το Excar μας χρησιμοποιεί άξονα Graziano Ιταλίας 16:1, οπότε η ποιότητα μπορεί να είναι εγγυημένη