Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Excar
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: A1M2
Έγγραφο: Excar catalog.pdf
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: 20 " εμπορευματοκιβώτιο ή " εμπορευματοκιβώτιο 40
Χρόνος παράδοσης: 7-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T / T, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 3000pcs το χρόνο
Χρώμα σώματος: |
Το λευκό, ή μπορεί να προσαρμοστεί |
Χρώμα στεγών: |
Λευκό, γραπτό |
Κάθισμα: |
Λευκό, γραπτό |
Ελεγκτής: |
Ελεγκτής Curtis 48V 275A |
Μοτέρ: |
ADC 48V 3,7KW |
Κιβ. ταχυτήτων/διαφορικού: |
Άξονας της Ιταλίας Graziano |
Μάρκα: |
EXCAR |
Σειρά: |
80-100 χλμ |
Πλήρωση φορτίου: |
360kg |
Χρώμα σώματος: |
Το λευκό, ή μπορεί να προσαρμοστεί |
Χρώμα στεγών: |
Λευκό, γραπτό |
Κάθισμα: |
Λευκό, γραπτό |
Ελεγκτής: |
Ελεγκτής Curtis 48V 275A |
Μοτέρ: |
ADC 48V 3,7KW |
Κιβ. ταχυτήτων/διαφορικού: |
Άξονας της Ιταλίας Graziano |
Μάρκα: |
EXCAR |
Σειρά: |
80-100 χλμ |
Πλήρωση φορτίου: |
360kg |
EXCAR Παραγωγή Ηλεκτρικού Ασθενοφόρου Αυτοκινήτου 2 Θέσεων 3.7KW 48V Τροχόσπιτο Ασθενοφόρο για Νοσοκομείο
Βασική προδιαγραφή
| Στοιχείο | Περιγραφή | |
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Ελεγκτής | Curtis controller 1266A-5201, 275A, εισαγόμενο απευθείας από τις ΗΠΑ | Curtis controller 1234E-5221, 275A, εισαγόμενο απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Κινητήρας | ADC brand Ξεχωριστά διεγερμένος | ADC brand Ξεχωριστά διεγερμένος |
| Μπαταρία | Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ | Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Μεταξόνιο | Ιταλικός άξονας GRAZIANO | Ιταλικός άξονας GRAZIANO |
| Φορτιστής | Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας | Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας |
Επιδόσεις
| Στοιχείο | Περιγραφή | |
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Χωρητικότητα επιβατών | 2 | 2 |
| Ικανότητα αναρρίχησης (πλήρες φορτίο) | 30% | 35% |
| Μέγιστη ταχύτητα κίνησης προς τα εμπρός | 23km/h | 45km/h |
| Αυτονομία | 70-90km | 80-90km |
| Χρόνος φόρτισης | 8-10 ώρες | 8-10 ώρες |
| Μέγιστο βάρος φόρτωσης | 360kgs | 360kgs |
| Ελάχιστη ακτίνα στροφής | 2.9m | 2.9m |
| Μέγιστη απόσταση κίνησης μετά από φρενάρισμα με ταχύτητα 20km/h | ≤4m | ≤4m |
Διαστάσεις
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Συνολικές διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | 3400x1200x1800mm |
| Απόσταση από το έδαφος | 114mm |
| Μεταξόνιο | 1670mm |
| Εμπρόσθιο μετατρόχιο (mm) | 860mm |
| Οπίσθιο μετατρόχιο (mm) | 970mm |
Σώμα και Πλαίσιο
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Πλαίσιο & Σασί | Δοκός από κράμα αλουμινίου, λυγισμένη |
| Σώμα | Εμπρός και πίσω κάλυμμα σώματος από πλαστικό μηχανικής PP, εγχυόμενο |
| Οροφή | Πλαστικό ενισχυμένο με υαλοΐνες |
| Ανεμοθώρακας | Οργανικό γυαλί (PMMA), ενιαίο ή δύο τεμαχίων |
| Υποστηρίγματα οροφής | Ενσωματωμένος σωλήνας χάλυβα με μαύρη επίστρωση στο πλαστικό υποστήριγμα |
| Μαξιλάρι | Αναγεννημένος αφρός με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάτω κάλυμμα |
| Πλάτη καθίσματος | Αναγεννημένος αφρός με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάλυμμα |
| Υποβραχιόνιο | Πλαστικό |
| Πατάκι δαπέδου | Αντιολισθητικό καουτσούκ |
| Πίσω καλάθι | Πλαστικό |
| Θήκη για μπαστούνια γκολφ | Πλαστικό υποστήριγμα με ιμάντα νάιλον |
| Ταμπλό | Μαύρο πλαστικό υλικό, ενδείκτης ισχύος μπαταρίας, κλειδί ανάφλεξης πάνω του |
| Ποτηροθήκες | 4 τεμ. ποτηροθήκες, 2 τεμ. για κάθε πλευρά |
| Πλαϊνή επένδυση | Πλαστικό, μαύρο |
| Θήκη κάρτας σκορ | Στο τιμόνι |
Προαιρετικά αξεσουάρ
Για να αυξήσουμε την αξία πώλησης του καροτσιού γκολφ μας, προσφέρουμε επίσης πολλά προαιρετικά αξεσουάρ.
| Στοιχείο | Περιγραφή προαιρετικού | Στοιχείο | Περιγραφή προαιρετικού |
| 1 | Ηλεκτρονικό κλειδί | 11 | Ζώνη ασφαλείας 2 σημείων |
| 2 | Αρθρωτός ανεμοθώρακας | 12 | Σύστημα αναπλήρωσης νερού μπαταρίας |
| 3 | Ελασματοποιημένος ανεμοθώρακας με υαλοκαθαριστήρα | 13 | Ψηφιακό όργανο |
| 4 | Προφυλακτήρας από χάλυβα | 14 | Ηλεκτρομαγνητικό φρένο |
| 5 | Εμπρόσθιο χαλύβδινο καλάθι | 15 | Τετραπίστονο δισκόφρενο |
| 6 | Εσωτερικός καθρέφτης οπισθοπορείας | 16 | Ελαστικό Carlisle 205/50-10 με τροχό 10 ιντσών |
| 7 | Πλαϊνός καθρέφτης οπισθοπορείας | 17 | Ψυγείο πάγου |
| 8 | Κάλυμμα | 18 | Δοχείο άμμου |
| 9 | Κάλυμμα ηλιοπροστασίας | 19 | Σκαλιστήρι άμμου |
| 10 | Κάλυμμα για μπαστούνια γκολφ | 20 | Πλυντήριο μπάλας |
Εικόνα προϊόντος:
![]()
![]()
![]()