Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Excar
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: A1H2/EC
Έγγραφο: Excar catalog.pdf
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: 20 " εμπορευματοκιβώτιο ή " εμπορευματοκιβώτιο 40
Χρόνος παράδοσης: 7-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T / T, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 3000pcs το χρόνο
Χρώμα σώματος: |
Κόκκινο, ή μπορεί να προσαρμοστεί |
Χρώμα στεγών: |
Λευκό, γραπτό |
Κάθισμα: |
Λευκό, γραπτό |
Ελεγκτής: |
Ελεγκτής Curtis 48V 275A |
Μοτέρ: |
ADC 48V 3,7KW |
Μάρκα: |
EXCAR |
Διάσταση: |
2700*1200*1900 ΜΜ |
Σασί: |
Τεχνουργήματα από αλουμίνιο |
Χρώμα σώματος: |
Κόκκινο, ή μπορεί να προσαρμοστεί |
Χρώμα στεγών: |
Λευκό, γραπτό |
Κάθισμα: |
Λευκό, γραπτό |
Ελεγκτής: |
Ελεγκτής Curtis 48V 275A |
Μοτέρ: |
ADC 48V 3,7KW |
Μάρκα: |
EXCAR |
Διάσταση: |
2700*1200*1900 ΜΜ |
Σασί: |
Τεχνουργήματα από αλουμίνιο |
EXCAR Παραγωγή Δύο Θέσεων Ηλεκτρικό Αυτοκίνητο Ασθενοφόρο 3.7KW 48V Τροχός Μπαταρίας Αυτοκίνητο Ασθενοφόρο
Βασική προδιαγραφή
| Στοιχείο | Περιγραφή | |
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Ελεγκτής | Curtis controller 1266A-5201, 275A, εισαγόμενο απευθείας από τις ΗΠΑ | Curtis controller 1234E-5221, 275A, εισαγόμενο απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Κινητήρας |
ADC μάρκα ξεχωριστά διεγερμένος |
ADC μάρκα ξεχωριστά διεγερμένος |
| Μπαταρία | Μπαταρία Trojan, T875,8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ | Μπαταρία Trojan, T875,8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Μεταφορικό σύστημα |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO |
| Φορτιστής |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας |
Απόδοση
| Στοιχείο | Περιγραφή | |
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Χωρητικότητα επιβατών | 2 | 2 |
| Ικανότητα αναρρίχησης (πλήρες φορτίο) | 30% | 35% |
| Μέγιστη ταχύτητα κίνησης προς τα εμπρός | 23km/h | 45km/h |
| Απόσταση αυτονομίας | 70-90km | 80-90km |
| Χρόνος φόρτισης | 8-10 ώρες | 8-10 ώρες |
| Μέγιστο βάρος φόρτωσης | 360kgs | 360kgs |
| Ελάχιστη ακτίνα στροφής | 2.9m | 2.9m |
| Μέγιστη απόσταση κίνησης μετά από φρενάρισμα με ταχύτητα 20km/h | ≤4m | ≤4m |
1) βάσει των συνθηκών δοκιμής: ταχύτητα 20km/h, επίπεδος και ευθύς δρόμος από σκυρόδεμα, ταχύτητα ανέμου μικρότερη από 5m/s, θερμοκρασία 25 βαθμούς Κελσίου;
2) Η αυτονομία θα ποικίλλει ανάλογα με τη θερμοκρασία, την κλίση, το ωφέλιμο φορτίο και το στυλ οδήγησης.
Διαστάσεις
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Συνολικές διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | 3400x1200x1800mm |
| Απόσταση από το έδαφος | 114mm |
| Μεταξόνιο | 1670mm |
| Εμπρόσθιο μετατρόχιο (mm) | 860mm |
| Οπίσθιο μετατρόχιο (mm) | 970mm |
Σώμα και Πλαίσιο
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Πλαίσιο & Σασί | Δοκός από κράμα αλουμινίου, λυγισμένη |
| Σώμα | Μπροστινό και πίσω κάλυμμα σώματος από πλαστικό μηχανικής PP, εγχυόμενο |
| Οροφή | Πλαστικό ενισχυμένο με υαλοΐνες |
| Ανεμοθώρακας | Οργανικό γυαλί (PMMA), ενιαίο ή δύο τεμάχια |
| Υποστηρίγματα οροφής | Ενσωματωμένος μαύρος σωλήνας χάλυβα στο πλαστικό υποστήριγμα |
| Μαξιλάρι | Αναγεννημένος αφρός με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάτω κάλυμμα |
| Πλάτη καθίσματος | Αναγεννημένος αφρός με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάλυμμα |
| Υποβραχιόνιο | Πλαστικό |
| Πατάκι δαπέδου | Αντιολισθητικό καουτσούκ |
| Πίσω καλάθι | Πλαστικό |
| Θήκη για τσάντα γκολφ | Πλαστικό υποστήριγμα με ιμάντα νάιλον |
| Ταμπλό | Μαύρο πλαστικό υλικό, ένδειξη ισχύος μπαταρίας, κλειδί ανάφλεξης πάνω του |
| Ποτηροθήκες | 4 τεμάχια ποτηροθήκες, 2 τεμάχια για κάθε πλευρά |
| Πλαϊνή επένδυση | Πλαστικό, μαύρο |
| Θήκη κάρτας σκορ | Στο τιμόνι |
Προαιρετικά αξεσουάρ
Για να αυξήσουμε την αξία πώλησης του καροτσιού γκολφ μας, παρέχουμε επίσης πολλά προαιρετικά αξεσουάρ.
| Στοιχείο | Περιγραφή προαιρετικού | Στοιχείο | Περιγραφή προαιρετικού |
| 1 | Ηλεκτρονικό κλειδί | 11 | Ζώνη ασφαλείας 2 σημείων |
| 2 | Αρθρωτός ανεμοθώρακας | 12 | Σύστημα αναπλήρωσης νερού μπαταρίας |
| 3 | Ελασματοποιημένος ανεμοθώρακας με υαλοκαθαριστήρα | 13 | Ψηφιακό όργανο |
| 4 | Προφυλακτήρας από χάλυβα | 14 | Ηλεκτρομαγνητικό φρένο |
| 5 | Εμπρόσθιο καλάθι από χάλυβα | 15 | Δισκόφρενα τεσσάρων τροχών |
| 6 | Εσωτερικός καθρέφτης οπισθοπορείας | 16 | Ελαστικό Carlisle 205/50-10 με τροχό 10 ιντσών |
| 7 | Πλαϊνός καθρέφτης οπισθοπορείας | 17 | Ψυγείο |
| 8 | Κάλυμμα | 18 | Φιάλη άμμου |
| 9 | Κάλυμμα ηλιοπροστασίας | 19 | Σκαλιστήρι άμμου |
| 10 | Κάλυμμα τσάντας γκολφ | 20 | Πλυντήριο μπάλας |
Εικόνα προϊόντος:
![]()
![]()
![]()
![]()
Συχνές ερωτήσεις
1. Μπορείτε να προσαρμόσετε το καρότσι σύμφωνα με το ειδικό μας αίτημα;
Ναι, μπορούμε να προσαρμόσουμε το καρότσι σύμφωνα με το αίτημά σας, εκτός από ορισμένα πολύπλοκα μέρη που είναι δύσκολο να κατασκευάσουμε.
2. Ποιο είναι το MOQ σας;
Μπορείτε να παραγγείλετε μόνο 1 μονάδα. Αλλά αν η παραγγελία σας είναι μεγάλη, θα σας προσφέρουμε έκπτωση.
3. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης για την παραγωγή σας;
Ο τυπικός χρόνος παράδοσης του καροτσιού μας είναι 15 ημέρες.
4. Τι είδους εγγύηση παρέχει η Excar;
Μη τεχνητά κατεστραμμένα προϊόντα, μετατόπιση για ένα έτος ή επισκευή ενός έτους.
5. Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας;
T/T 30% προκαταβολή και το υπόλοιπο που καταβάλλεται πριν από την αποστολή