Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Excar
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: Α1Η2
Έγγραφο: Excar catalog.pdf
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 μονάδα
Τιμή: Διαπραγματεύσιμα
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κανένα
Χρόνος παράδοσης: 20 ημέρες
Όροι πληρωμής: Λ/Κ, Τ/Τ
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 μονάδες ανά μήνα
Μοντέλο: |
Α1Η2 |
Καύσιμο ισχύος: |
Ηλεκτρικός |
Ικανότητα αναρρίχησης: |
25% |
Καθαρό βάρος: |
560 κιλά |
Πιστοποίηση: |
CE, ISO |
Ε/Ρ TRACK: |
860/970mm |
Σειρά: |
50-70 χλμ |
Μέγιστη ταχύτητα προς τα εμπρός: |
24 χλμ./ώρα |
Σασί: |
Ατσάλινο πλαίσιο |
Ελάχιστη ακτίνα στροφής: |
3,6μ |
Πλήρωση φορτίου: |
600 κιλά (κάτω), 300 κιλά (επάνω) |
Μπαταρίες: |
Λιθίου 48V (ΗΠΑ) |
Μοντέλο: |
Α1Η2 |
Καύσιμο ισχύος: |
Ηλεκτρικός |
Ικανότητα αναρρίχησης: |
25% |
Καθαρό βάρος: |
560 κιλά |
Πιστοποίηση: |
CE, ISO |
Ε/Ρ TRACK: |
860/970mm |
Σειρά: |
50-70 χλμ |
Μέγιστη ταχύτητα προς τα εμπρός: |
24 χλμ./ώρα |
Σασί: |
Ατσάλινο πλαίσιο |
Ελάχιστη ακτίνα στροφής: |
3,6μ |
Πλήρωση φορτίου: |
600 κιλά (κάτω), 300 κιλά (επάνω) |
Μπαταρίες: |
Λιθίου 48V (ΗΠΑ) |
Περιγραφή προϊόντος
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ | |
| ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ: | EXCAR 48V 5KW(AC) |
| ΕΛΕΓΚΤΗΣ: | EXCAR 48V/350A AC CONTROLLER |
| ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ: | TROJAN 48V/48V LITHIUM |
| ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ: | 48V 17A ΕΞΥΠΝΟΣ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΠΛΑΙΣΙΟΥ | |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ: | ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΙΣΩ ΑΞΟΝΑΣ ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΟΧΗΜΑΤΑ |
| ΣΥΣΤΗΜΑ ΦΡΕΝΩΝ: | ΠΙΣΩ ΑΥΤΟΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΤΑΜΠΟΥΡΑ |
| ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΙΜΟΝΙΟΥ: | ΔΙΠΛΟ ΑΥΤΟΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΤΙΜΟΝΙ ΜΕ ΚΡΕΜΑΓΙΕΡΑ & ΠΙΝΙΟΝ |
| ΕΜΠΡΟΣ/ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ: | ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΝΑΡΤΗΣΗ MCPHERSON ΜΕ ΕΛΑΤΗΡΙΟ |
Διαστάσεις
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Συνολικές διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | 3400x1200x1800mm |
| Απόσταση από το έδαφος | 114mm |
| Μεταξόνιο | 2260mm |
| Εμπρόσθιο μετατρόχιο (mm) | 860mm |
| Πίσω μετατρόχιο (mm) | 970mm |
Προαιρετικά Αξεσουάρ
Για να αυξήσουμε την αξία πωλήσεων του καροτσιού γκολφ μας, προσφέρουμε επίσης πολλά προαιρετικά αξεσουάρ
.
| Στοιχείο | Περιγραφή προαιρετικού | Στοιχείο | Περιγραφή προαιρετικού |
| 1 | Ηλεκτρονικό κλειδί | 11 | Ζώνη ασφαλείας 2 σημείων |
| 2 | Αναδιπλούμενο παρμπρίζ | 12 | Σύστημα αναπλήρωσης νερού μπαταρίας |
| 3 | Παρμπρίζ από γυαλί με υαλοκαθαριστήρα | 13 | Ψηφιακός μετρητής |
| 4 | Προφυλακτήρας από ατσάλι | 14 | Ηλεκτρομαγνητικό φρένο |
| 5 | Εμπρόσθιο ατσάλινο καλάθι | 15 | Τετραπλά δισκόφρενα |
| 6 | Εσωτερικός καθρέφτης οπισθοπορείας | 16 | Ελαστικό Carlisle 205/50-10 με ζάντα 10 ιντσών |
| 7 | Πλαϊνός καθρέφτης οπισθοπορείας | 17 | Ψυγείο πάγου |
| 8 | Κάλυμμα | 18 | Δοχείο άμμου |
| 9 | Κάλυμμα ηλιοπροστασίας | 19 | Σκαλιστήρι άμμου |
| 10 | Κάλυμμα τσάντας γκολφ | 20 | Πλυντήριο μπάλας |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
1, Ποιος είναι ο χρόνος εγγύησής σας;
Όλα τα καρότσια γκολφ Excar που πωλούνται από εμάς είναι ποιοτικά εγγυημένα.
Παρέχουμε 1 χρόνο εγγύηση στα ηλεκτρικά μας οχήματα από την ημερομηνία αποστολής
2, Ποιος είναι ο χρόνος παραγωγής;
Κανονικά για 7-15 εργάσιμες ημέρες
3, Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας;
T/T 30% προκαταβολή και το υπόλοιπο πριν την αποστολή
4, Μπορούμε επίσης να αγοράσουμε ανταλλακτικά;
Ναι, αν κάνετε υπηρεσία συντήρησης, μπορείτε επίσης να αγοράσετε ανταλλακτικά από εμάς
5, Πώς παρέχετε μετά την πώληση αφού ο πελάτης αγοράσει το καρότσι από εμάς;
Μόλις αγοράσετε το καρότσι από εμάς, τότε θα σας παρέχω ένα εγχειρίδιο για να το μάθετε και να σας πω πώς να το επισκευάσετε.
6. Ποιο είναι το MOQ σας;
Μπορείτε να παραγγείλετε μόνο 1 μονάδα.
7, Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας;
T/T 30% προκαταβολή και το υπόλοιπο πριν την αποστολή
![]()