Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: EXCAR
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: Δ-G14
Έγγραφο: Excar catalog.pdf
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 pc
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: 20 " εμπορευματοκιβώτιο, 40 "
Χρόνος παράδοσης: 7-15 εργάσιμες ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς: 300PCS ΑΝΆ ΜΉΝΑ
Χρώμα στεγών: |
Μπλε, Λευκό ή Μπεζ |
Κάθισμα: |
Λευκό, ο Μαύρος ή μπεζ |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Ελεγκτής: |
Ελεγκτής USA curties 350A |
Μάρκα: |
EXCAR |
Σασί: |
υλικό αργιλίου |
Ικανότητα αναρρίχησης: |
25% |
Μοτέρ: |
KDS 72V 7.5KM |
Χρώμα σώματος: |
Πράσινο Μαύρο |
Σειρά: |
60-80 χιλιόμετρα |
Χρώμα στεγών: |
Μπλε, Λευκό ή Μπεζ |
Κάθισμα: |
Λευκό, ο Μαύρος ή μπεζ |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Ελεγκτής: |
Ελεγκτής USA curties 350A |
Μάρκα: |
EXCAR |
Σασί: |
υλικό αργιλίου |
Ικανότητα αναρρίχησης: |
25% |
Μοτέρ: |
KDS 72V 7.5KM |
Χρώμα σώματος: |
Πράσινο Μαύρο |
Σειρά: |
60-80 χιλιόμετρα |
Πράσινο Μαύρο EXCAR 14 Θέσεων ηλεκτρικό λεωφορείο περιήγησης τουριστικό λεωφορείο ηλεκτρικό αυτοκίνητο Κίνα ηλεκτρικό λεωφορείο
Καροτσάκι γκολφέχει γίνει ένα από τα κύρια προϊόντα μας τα τελευταία χρόνια. Σήμερα, όταν το περιβαλλοντικό πρόβλημα γίνεται όλο και πιο σοβαρό, γίνεται όλο και πιο δημοφιλές μέρα με τη μέρα.
Λεπτομέρειες εξαρτημάτων όπως παρακάτω:
| ※ Προηγμένη Τεχνολογία Δισκόφρενων | |||
| ※ Παγκόσμιος Ειδικός Προβολέας LED | |||
| ※ Ιταλικό Transaxle Graziano | |||
| ※ Curtis Controller 48V 275A | |||
| ※ Ειδική Σχεδίαση Βάσης Μπαταρίας | |||
| ※ Καθρέφτης Οπισθοπορείας και Καθρέφτες Οδηγού/Συνοδηγού | |||
| ※ Αυτοκινητοβιομηχανικό Ανεμοθώρακας Ασφαλείας | |||
| ※ Βαθιές Βάσεις Ποτηριών | |||
| ※ Εισαγόμενο Μοναδικό Ηλεκτρονικό Κλειδί ΗΠΑ | |||
| ※ Το Ηλεκτρομαγνητικό Φρένο Κάνει την Οδήγηση Πιο Ασφαλή | |||
| ※ 100% Αδιάβροχο γκάζι |
Βασικά Εξαρτήματα
| Στοιχείο | Περιγραφή | |
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Ελεγκτής | Curtis controller 1266A-5301, 350A, εισαγόμενο απευθείας από τις ΗΠΑ | Curtis controller 1234E-5321, 350A, εισαγόμενο απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Κινητήρας |
ADC brand Ξεχωριστά διεγερμένος DC κινητήρας 48V 3.7kw |
ADC brand Ξεχωριστά διεγερμένος AC κινητήρας 48V 5kw |
| Μπαταρία | Trojan battery, T875,6V*12pcs, εισαγόμενο απευθείας από τις ΗΠΑ | Trojan battery, T875,6V*12pcs, εισαγόμενο απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Transaxle |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO με σχέση μετάδοσης 1:12 |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO με σχέση μετάδοσης 1:16 |
| Φορτιστής |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας Ρυθμιστής 48V/17A |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας Ρυθμιστής 48V/17A |
Επιδόσεις
| Στοιχείο | Περιγραφή | |
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Χωρητικότητα Επιβατών | 14 | 14 |
| Ικανότητα αναρρίχησης (πλήρες φορτίο) | 20% | 25% |
| Μέγιστη ταχύτητα κίνησης προς τα εμπρός | 23km/h | 45km/h |
| Αυτονομία | 50-70km | 60-80km |
| Χρόνος φόρτισης | 8-10 ώρες | 8-10 ώρες |
| Μέγιστο βάρος φόρτωσης | 510kgs | 510kgs |
| Ελάχιστη ακτίνα στροφής | 5.1m | 5.1m |
| Μέγιστη κίνηση μετά από φρενάρισμα με ταχύτητα 20km/h | ≤4m | ≤4m |
Διαστάσεις
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Συνολικές διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | 5300x1500x2000mm |
| Απόσταση από το έδαφος | 150mm |
| Μεταξόνιο | 2850mm |
| Εμπρόσθιο πλάτος τροχών (mm) | 1210mm |
| Οπίσθιο πλάτος τροχών (mm) | 1200mm |
Επιλογές χρωμάτων
| Χρώμα αμαξώματος | Λευκό | Γκρι | Γαλάζιο |
| Σκούρο μπλε | Κόκκινο | Κρασί κόκκινο | |
| Πράσινο | Σκούρο πράσινο | Κίτρινο | |
| Μωβ | Σαμπάνια | Μαύρο | |
| Αυτά είναι τα δημοφιλή χρώματα, αλλά το προσαρμοσμένο σας χρώμα είναι διαθέσιμο, απλώς παρέχετε τον σωστό αριθμό χρώματος Panton | |||
| Χρώμα καθίσματος & οροφής | Μαύρο | Μπεζ | Λευκό |
Τιμόνι & ανάρτηση
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Σύστημα διεύθυνσης | Σύστημα διεύθυνσης με οδοντωτό γρανάζι που προσαρμόζεται αυτόματα, με λειτουργία αυτόματης αντιστάθμισης |
| Σύστημα πέδησης | Μηχανικό φρένο πίσω τροχού |
| Γκάζι | Τύπου Holzer, αδιάκοπη αλλαγή ταχύτητας |
| Εμπρόσθια ανάρτηση | Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου McPherson |
| Οπίσθια ανάρτηση | Αμορτισέρ υδραυλικού ελατηρίου |
| Μοντέλο οδήγησης | Δύο σταδίων μείωσης πίσω άξονα, άμεση κίνηση κινητήρα |
| Τροχός & Ελαστικό | Ζάντα αλουμινίου & USA Carlisle 18*8.5-8 6 στρώσεων |
Εικόνα προϊόντος
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()