Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: EXCAR
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: Δ-G14
Έγγραφο: Excar catalog.pdf
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 pc
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: 20 " εμπορευματοκιβώτιο, " contianer 40
Χρόνος παράδοσης: 7-15 εργάσιμες ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς: 300PCS ΑΝΆ ΜΉΝΑ
Χρώμα στεγών: |
Μπλε, Λευκό ή Μπεζ |
Κάθισμα: |
Λευκό, ο Μαύρος ή μπεζ |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Ελεγκτής: |
Ελεγκτής USA curties 350A |
Μάρκα: |
EXCAR |
Σασί: |
υλικό αργιλίου |
Ικανότητα αναρρίχησης: |
25% |
Μοτέρ: |
KDS 72V 7.5KM |
Σειρά: |
60-80 χιλιόμετρα |
Χρώμα στεγών: |
Μπλε, Λευκό ή Μπεζ |
Κάθισμα: |
Λευκό, ο Μαύρος ή μπεζ |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Ελεγκτής: |
Ελεγκτής USA curties 350A |
Μάρκα: |
EXCAR |
Σασί: |
υλικό αργιλίου |
Ικανότητα αναρρίχησης: |
25% |
Μοτέρ: |
KDS 72V 7.5KM |
Σειρά: |
60-80 χιλιόμετρα |
Ηλεκτρικό τουριστικό λεωφορείο EXCAR Αλουμινίου 14 θέσεων, νέο ηλεκτρικό λεωφορείο
Διαστάσεις
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Συνολικές διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | 5300x1500x2000mm |
| Απόσταση από το έδαφος | 150mm |
| Μεταξόνιο | 2850mm |
| Εμπρόσθιο μετατρόχιο (mm) | 1210mm |
| Οπίσθιο μετατρόχιο (mm) | 1200mm |
| Κινητήρας | DC72V/5kw,DC |
| Ελεγκτής | 72V500A(curtis 1205) |
| Φορτιστής | 72V25A πλήρως αυτόματος φορτιστής υψηλής συχνότητας |
| Μέγιστη ταχύτητα | 28-35km/h |
| Μέγιστη αυτονομία | 80-100km |
| Ικανότητα ανάβασης | 25% |
| Εύρος φρένων | 6.5 |
| Ελάχιστη ακτίνα στροφής | 6.5m |
| Μεικτό βάρος | 1250kg |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 1000kg |
| Σύστημα διεύθυνσης | Κρεμαγιέρα |
| Φρένα | Υδραυλικά τέσσαρα τροχών sύστημα πέδησης & ανεξάρτητο χειρόφρενο |
| Τυπικά εξαρτήματα | Εμπρός και πίσω φώτα, Καθρέπτες οπισθοπορείας Ταχύμετρο, Υαλοκαθαριστήρας |
Προαιρετικά αξεσουάρ
Για να αυξήσουμε την αξία πώλησης του καροτσιού γκολφ μας, προσφέρουμε επίσης πολλά προαιρετικά αξεσουάρ.
| Στοιχείο | Περιγραφή προαιρετικού | Στοιχείο | Περιγραφή προαιρετικού |
| 1 | Ηλεκτρονικό κλειδί | 11 | Ζώνη ασφαλείας 2 σημείων |
| 2 | Αρθρωτό παρμπρίζ | 12 | Σύστημα αναπλήρωσης νερού μπαταρίας |
| 3 | Ελασματοποιημένο παρμπρίζ με υαλοκαθαριστήρα | 13 | Ψηφιακό όργανο |
| 4 | Προστατευτικό από χάλυβα | 14 | Ηλεκτρομαγνητικό φρένο |
| 5 | Εμπρόσθιο καλάθι από χάλυβα | 15 | Δισκόφρενα σε τέσσαρες τροχούς |
| 6 | Εσωτερικός καθρέπτης οπισθοπορείας | 16 | Ελαστικό Carlisle 205/50-10 με ζάντα 10 ιντσών |
| 7 | Πλαϊνός καθρέπτης οπισθοπορείας | 17 | Ψυγείο |
| 8 | Κάλυμμα | 18 | Φιάλη άμμου |
| 9 | Κάλυμμα ηλιοπροστασίας | 19 | Σκαλιστήρι άμμου |
| 10 | Κάλυμμα τσάντας γκολφ | 20 | Πλυντήριο μπάλας |
Επιλογές χρωμάτων
| Χρώμα αμαξώματος | Λευκό | Γκρι | Γαλάζιο |
| Σκούρο μπλε | Κόκκινο | Κρασί κόκκινο | |
| Πράσινο | Σκούρο πράσινο | Κίτρινο | |
| Μωβ | Σαμπάνια | Μαύρο | |
| Αυτά είναι τα δημοφιλή χρώματα, αλλά το προσαρμοσμένο σας χρώμα είναι διαθέσιμο, απλώς παρέχετε τον σωστό αριθμό Panton. | |||
| Χρώμα καθίσματος & οροφής | Μαύρο | Μπεζ | Λευκό |
Συσκευασία & αποστολή
Το καρότσι γκολφ Excar θα συσκευαστεί σε ατσάλινη κράτα
| Μοντέλο | Διάσταση (mm) | 20” εμπορευματοκιβώτιο | 40” εμπορευματοκιβώτιο | |||
| A1H2/CC | Με οροφή & παρμπρίζ | Χωρίς οροφή & παρμπρίζ | Με οροφή & παρμπρίζ | Χωρίς οροφή & παρμπρίζ | Με οροφή & παρμπρίζ | Χωρίς οροφή & παρμπρίζ |
| 3400*1200*1900 | 3400*1200*1200 | 2 μονάδες | 4 μονάδες | 6 μονάδες | 12 μονάδες | |
Εικόνα προϊόντος
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συχνές ερωτήσεις
6. Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας;
T /T 30% προκαταβολή και υπόλοιπο που καταβάλλεται πριν από την αποστολή