Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: EXCAR
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: A1S4
Έγγραφο: Excar catalog.pdf
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΜΟΝΆΔΑ
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία αποστολών LCL: στέγη κίνηση-από τη συσκευασία, πλαίσιο χάλυβα, κάλυψη εγγράφου χαρτοκιβωτ
Χρόνος παράδοσης: 7 ημέρες μετά από έλαβε την κατάθεσή σας
Όροι πληρωμής: D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 300 μονάδες το μήνα
Κιβ. ταχυτήτων/διαφορικού: |
Ιταλία Graziano Alex |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Χρόνος Παραγωγής: |
7-15 ημέρες μετά από την κατάθεση που πληρώνεται |
Χρώμα σώματος: |
Λευκό ή με βάση τον αριθμό Panton |
Μάρκα: |
EXCAR |
Μοτέρ: |
ADC 48V 3,7KW |
Σασί: |
Σασί αλουμινίου |
Ε/Ρ TRACK: |
860 / 970 ΧΜ |
Μέγιστη ταχύτητα μπροστά: |
24 KM/H |
Κιβ. ταχυτήτων/διαφορικού: |
Ιταλία Graziano Alex |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Χρόνος Παραγωγής: |
7-15 ημέρες μετά από την κατάθεση που πληρώνεται |
Χρώμα σώματος: |
Λευκό ή με βάση τον αριθμό Panton |
Μάρκα: |
EXCAR |
Μοτέρ: |
ADC 48V 3,7KW |
Σασί: |
Σασί αλουμινίου |
Ε/Ρ TRACK: |
860 / 970 ΧΜ |
Μέγιστη ταχύτητα μπροστά: |
24 KM/H |
Ηλεκτρικό αυτοκίνητο περιπολίας αλουμινίου Excar 4 θέσεων ADC 48V 3.7KW Ηλεκτρικό αυτοκίνητο περιήγησης
Χαρακτηριστικό του προϊόντος:
| Χαρακτηριστικά | |||
| ※ Ιταλικό κιβώτιο ταχυτήτων Graziano | |||
| ※ Μοναδικό ηλεκτρονικό κλειδί | |||
| ※ Το ηλεκτρομαγνητικό φρένο καθιστά την οδήγηση ασφαλέστερη | |||
| ※ Ειδικός σχεδιασμός προβολέων LED | |||
| ※ Προηγμένη τεχνολογία δισκόφρενων | |||
| ※ Ζώνες ασφαλείας τριών σημείων | |||
| ※ Καθρέφτης οπισθοπορείας και καθρέφτες οδηγού/συνοδηγού | |||
| ※ Παρμπρίζ από γυαλί ασφαλείας αυτοκινήτου | |||
| ※ Βαθιές ποτηροθήκες | |||
| ※ Άνετα, ανατομικά καθίσματα | |||
| ※ 100% αδιάβροχο γκάζι |
Επιδόσεις
| Στοιχείο | Περιγραφή | |
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Χωρητικότητα επιβατών | 4 | 4 |
| Ικανότητα αναρρίχησης (πλήρες φορτίο) | 30% | 35% |
| Μέγιστη ταχύτητα εμπροσθοπορείας | 23χλμ/ώρα | 45χλμ/ώρα |
| Αυτονομία | 70-90χλμ | 80-90χλμ |
| Χρόνος φόρτισης | 8-10 ώρες | 8-10 ώρες |
| Μέγιστο βάρος φόρτωσης | 360 κιλά | 360 κιλά |
| Ελάχιστη ακτίνα στροφής | 3.9μ | 3.9μ |
| Μέγιστη κίνηση μετά από φρενάρισμα με ταχύτητα 20χλμ/ώρα | ≤4μ | ≤4μ |
1) βάσει των συνθηκών δοκιμής: ταχύτητα 20χλμ/ώρα, επίπεδος και ευθύς δρόμος από σκυρόδεμα, ταχύτητα ανέμου μικρότερη από 5μ/δευτ., θερμοκρασία 25 βαθμοί Κελσίου;
2) Η αυτονομία θα ποικίλλει ανάλογα με τη θερμοκρασία, την κλίση, το ωφέλιμο φορτίο και το στυλ οδήγησης.
Διαστάσεις
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Συνολικές διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | 3200x1200x1900mm |
| Απόσταση από το έδαφος | 114mm |
| Μεταξόνιο | 2490mm |
| Εμπρόσθιο μετατρόχιο (mm) | 860mm |
| Οπίσθιο μετατρόχιο (mm) | 970mm |
Σώμα και Πλαίσιο
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Πλαίσιο & Σασί | Δοκός από κράμα αλουμινίου, λυγισμένη |
| Σώμα | Μπροστινό και πίσω κάλυμμα σώματος από πλαστικό μηχανικής PP, εγχυόμενο |
| Οροφή | Πλαστικό ενισχυμένο με υαλοΐνες |
| Παρμπρίζ | Οργανικό γυαλί (PMMA), μονοκόμματο ή δύο τεμάχια |
| Στηρίγματα οροφής | Ενσωματωμένος σωλήνας χάλυβα με μαύρη επίστρωση στο πλαστικό στήριγμα |
| Μαξιλάρι | Σφουγγάρι αναγεννημένο με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάτω κάλυμμα |
| Πλάτη καθίσματος | Σφουγγάρι αναγεννημένο με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάλυμμα |
| Υποβραχιόνιο | Πλαστικό |
| Πατάκι δαπέδου | Αντιολισθητικό καουτσούκ |
| Πίσω καλάθι | Πλαστικό |
| Βάση τσάντας γκολφ | Πλαστική βάση με ιμάντα νάιλον |
| Ταμπλό | Μαύρο πλαστικό υλικό, ενδείκτης ισχύος μπαταρίας, διακόπτης ανάφλεξης πάνω του |
| Ποτηροθήκες | 4 τεμάχια ποτηροθήκες, 2 τεμάχια για κάθε πλευρά |
| Πλαϊνή επένδυση | Πλαστικό, μαύρο |
| Βάση κάρτας σκορ | Στο τιμόνι |
Ηλεκτρικό Σύστημα
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Φώτα |
48V, προβολέας LED (περιλαμβάνει φως στροφής και φως θέσης), Πίσω φώτα LED (περιλαμβάνει φώτα φρένων και φως στροφής), |
| Κόρνα | Ηλεκτρική κόρνα, 48V |
| Βομβητής οπισθοπορείας | Ηλεκτρικός, 48V |
| Διακόπτης συνδυασμού | Ελέγχει τα φώτα και την κόρνα |
| Ψηφιακός μετρητής (προαιρετικό) | Περιλαμβάνει ένδειξη χιλιομέτρων, ένδειξη ταχύτητας, ένδειξη υπερφόρτωσης, ένδειξη φρένου στάθμευσης, ρολόι |
Συσκευασία & Αποστολή
| Μοντέλο | Διάσταση (mm) | Δοχείο 20” | Δοχείο 40” | |||
| M1S2+2FF | Με οροφή & παρμπρίζ | Χωρίς οροφή & παρμπρίζ | Με οροφή & παρμπρίζ | Χωρίς οροφή & παρμπρίζ | Με οροφή & παρμπρίζ | Χωρίς οροφή & παρμπρίζ |
| 3200*1200*1800 | 3200*1200*1400 | 4 μονάδες | 8 μονάδες | 8 μονάδες | 16 μονάδες |
|
Εικόνα προϊόντος
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Επικοινωνία: Pauline Liu
Dongguan Excellence Golf&Sightseeing Car Co.,ltd
Κινητό: +86-13546943585
www.excar.com.cn