Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: EXCAR
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: M1S6+2
Έγγραφο: Excar catalog.pdf
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΜΟΝΆΔΑ
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία αποστολών LCL: στέγη κίνηση-από τη συσκευασία, πλαίσιο χάλυβα, κάλυψη εγγράφου κινούμενων
Χρόνος παράδοσης: 7 ημέρες μετά από έλαβε την κατάθεσή σας
Όροι πληρωμής: D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 200 μονάδες ανά μήνα
Πλαίσιο: |
Ατσάλι |
Σώμα: |
Όλες οι μηχανικές πλαστικές |
Μπαταρίες: |
Πυροσυσσωρευτές υγρών με μόλυβδο και οξύ ΗΠΑ Πυροσυσσωρευτές Τροίων |
Ελεγκτής: |
ΗΠΑ Κέρτις Ελεγκτής 48V 275A |
Σύστημα διεύθυνσης: |
Αυτοπροσαρμοστικό ράκο και πινιόν |
Μπροστινή ανάρτηση: |
Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου |
Οπίσθια ανάρτηση: |
Υδραυλικός απορροφητής συγκρούσεων με τροχιά |
Μοτέρ: |
ADC χωριστά συναρπαστικό 48V 3.7w |
Αλογο αξιωματικού: |
Ενσωματωμένος φορτιστής 17Ah |
Στέγη: |
Σύνθετο υλικό |
Πλαίσιο: |
Ατσάλι |
Σώμα: |
Όλες οι μηχανικές πλαστικές |
Μπαταρίες: |
Πυροσυσσωρευτές υγρών με μόλυβδο και οξύ ΗΠΑ Πυροσυσσωρευτές Τροίων |
Ελεγκτής: |
ΗΠΑ Κέρτις Ελεγκτής 48V 275A |
Σύστημα διεύθυνσης: |
Αυτοπροσαρμοστικό ράκο και πινιόν |
Μπροστινή ανάρτηση: |
Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου |
Οπίσθια ανάρτηση: |
Υδραυλικός απορροφητής συγκρούσεων με τροχιά |
Μοτέρ: |
ADC χωριστά συναρπαστικό 48V 3.7w |
Αλογο αξιωματικού: |
Ενσωματωμένος φορτιστής 17Ah |
Στέγη: |
Σύνθετο υλικό |
EXCAR 8 Θέσεων Λευκό Ηλεκτρικό Όχημα Περιήγησης Τουριστικό Λεωφορείο με Ενσωματωμένο Φορτιστή 17ΑΗ
Βασικές προδιαγραφές
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Συνολικές διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | 4000x1200x2000mm |
| Απόσταση από το έδαφος | 150mm |
| Μεταξόνιο | 3300mm |
| Εμπρόσθιο μετατρόχιο (mm) | 860mm |
| Οπίσθιο μετατρόχιο (mm) | 970mm |
Βασικά Εξαρτήματα
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Ελεγκτής | Ελεγκτής Curtis 1266A-5301, 275A, εισαγόμενος απευθείας από τις ΗΠΑ | Ελεγκτής Curtis 1234E-5321, 275A, εισαγόμενος απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Κινητήρας |
ADC μάρκα ξεχωριστά διεγερμένος Κινητήρας DC 48V 3.7kw |
ADC μάρκα ξεχωριστά διεγερμένος Κινητήρας AC 48V 5kw |
| Μπαταρία | Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ | Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Τρανσάξλ |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO με σχέση μετάδοσης 1:12 |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO με σχέση μετάδοσης 1:16 |
| Φορτιστής |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας Ρυθμιστής 48V/17A |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας Ρυθμιστής 48V/17A |
Επιδόσεις
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Χωρητικότητα επιβατών | 8 | 8 |
| Ικανότητα ανάβασης (πλήρες φορτίο) | 20% | 25% |
| Μέγιστη ταχύτητα κίνησης προς τα εμπρός | 23km/h | 45km/h |
| Αυτονομία | 50-70km | 60-80km |
| Χρόνος φόρτισης | 8-10 ώρες | 8-10 ώρες |
| Μέγιστο βάρος φόρτωσης | 300kgs | 300kgs |
| Ελάχιστη ακτίνα στροφής | 5.1m | 5.1m |
| Μέγιστη απόσταση μετά από φρενάρισμα σε ταχύτητα 20km/h | ≤4m | ≤4m |
Τιμόνι & ανάρτηση
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Σύστημα διεύθυνσης |
Σύστημα διεύθυνσης κρεμαγιέρας με αυτόματη ρύθμιση, με λειτουργία αυτόματης αντιστάθμισης |
| Σύστημα πέδησης | Μηχανικό φρένο πίσω τροχού |
| Γκάζι | Τύπου Holzer, αδιάκοπη αλλαγή ταχύτητας |
| Εμπρόσθια ανάρτηση | Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου McPherson |
| Οπίσθια ανάρτηση | Υδραυλικό αμορτισέρ ελατηρίου |
| Μοντέλο οδήγησης | Δύο σταδίων μείωσης πίσω άξονα, άμεση κίνηση κινητήρα |
| Τροχός & Ελαστικό | Ζάντα αλουμινίου & ΗΠΑ Carlisle 18*8.5-8 6 στρώσεων |
Ηλεκτρικό Σύστημα
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Φώτα |
48V, προβολέας LED (περιλαμβάνει φλας και φώτα θέσης), Πίσω φώτα LED (περιλαμβάνουν φώτα φρένων και φλας), |
| Κόρνα | Ηλεκτρική κόρνα, 48V |
| Ηχητικό σήμα οπισθοπορείας | Ηλεκτρικό, 48V |
| Συνδυαστικός διακόπτης | Ελέγχει τα φώτα και την κόρνα |
| Ψηφιακός μετρητής (προαιρετικό) |
Περιλαμβάνει ένδειξη χιλιομέτρων, ένδειξη ταχύτητας, ένδειξη υπερφόρτωσης, ένδειξη φρένου στάθμευσης, ρολόι |
![]()