Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Excar
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: M1S2+2/FF
Έγγραφο: Excar catalog.pdf
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 μονάδα
Τιμή: Διαπραγματεύσιμα
Χρόνος παράδοσης: 20 ημέρες
Όροι πληρωμής: Λ/Κ, Τ/Τ
Δυνατότητα προσφοράς: Διαπραγματεύσιμα
Καθίσματα: |
4 |
Ικανότητα αναρρίχησης: |
25% |
ανεμοθώρακας: |
Υλικό PC |
Δυναμικό: |
48V |
Μέγιστη Ταχύτητα: |
45 χλμ. την ώρα |
Σύστημα διεύθυνσης: |
Αυτοπροσαρμοστικό ράκο και πινιόν |
Πλαίσιο: |
Αλουμίνιο |
Μπαταρία: |
μπαταρία μολύβδου-οξέος |
Καθίσματα: |
4 |
Ικανότητα αναρρίχησης: |
25% |
ανεμοθώρακας: |
Υλικό PC |
Δυναμικό: |
48V |
Μέγιστη Ταχύτητα: |
45 χλμ. την ώρα |
Σύστημα διεύθυνσης: |
Αυτοπροσαρμοστικό ράκο και πινιόν |
Πλαίσιο: |
Αλουμίνιο |
Μπαταρία: |
μπαταρία μολύβδου-οξέος |
Επιδόσεις
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Χωρητικότητα Επιβατών | 4 | 4 |
| Ικανότητα Ανάβασης (πλήρες φορτίο) | 20% | 25% |
| Μέγιστη ταχύτητα εμπροσθοπορείας | 23km/h | 45km/h |
| Αυτονομία | 60-80km | 80-100km |
| Χρόνος φόρτισης | 8-10 ώρες | 8-10 ώρες |
| Μέγιστο βάρος φόρτωσης | 300kgs | 300kgs |
| Ελάχιστη ακτίνα στροφής | 2.9m | 2.9m |
| Μέγιστη απόσταση κίνησης μετά από φρενάρισμα με ταχύτητα 20km/h | ≤4m | ≤4m |
Βασικά Εξαρτήματα
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Ελεγκτής | Ελεγκτής Curtis 1266A-5201, 275A |
Ελεγκτής Curtis 1234E-5221, 275A |
| Κινητήρας |
ADC μάρκα ξεχωριστά διεγερμένος Κινητήρας DC 48V 3.7kw |
ADC μάρκα ξεχωριστά διεγερμένος Κινητήρας AC 48V 5kw |
| Μπαταρία | Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ, | Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ |
| Σύστημα μετάδοσης |
Άξονας με σχέση μετάδοσης 1:12 |
Άξονας με σχέση μετάδοσης 1:16 |
| Φορτιστής |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας Ρυθμιστής 48V/17A |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας |
Βασικές προδιαγραφές
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Μάρκα | Excar |
| Μοντέλο | M1S2+2FF |
| Συνολικές διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | 3200x1340x2200mm |
| Απόσταση από το έδαφος | 360mm |
| Μεταξόνιο | 1670mm |
| Εμπρόσθιο πλάτος τροχών (mm) | 860mm |
| Οπίσθιο πλάτος τροχών (mm) | 970mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Συχνές Ερωτήσεις
1. Μπορείτε να προσαρμόσετε το καρότσι σύμφωνα με το ειδικό μας αίτημα;
Ναι, μπορούμε να προσαρμόσουμε το καρότσι σύμφωνα με το αίτημά σας, εκτός από ορισμένα πολύπλοκα μέρη που είναι δύσκολο να κατασκευάσουμε.
2. Ποιο είναι το MOQ σας;
Μπορείτε να παραγγείλετε μόνο 1 μονάδα. Αλλά αν η παραγγελία σας είναι μεγάλη, θα σας προσφέρουμε έκπτωση.
3. Μπορούμε να βάλουμε το λογότυπο που σχεδιάσαμε στο καρότσι;
Ναι, μπορείτε να βάλετε το δικό σας λογότυπο στο καρότσι.
4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης για την παραγωγή;
Ο τυπικός χρόνος παράδοσης του καροτσιού μας είναι 15 ημέρες.
5. Τι είδους εγγύηση παρέχει η Excar;
Μη τεχνητά κατεστραμμένα προϊόντα, μετατόπιση για ένα έτος ή επισκευή ενός έτους.