Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Excar
Πιστοποίηση: CE
Model Number: M1S2
Έγγραφο: Excar catalog.pdf
Όροι πληρωμής και αποστολής
Minimum Order Quantity: 1 unit
Τιμή: Διαπραγματεύσιμα
Delivery Time: 20 days
Payment Terms: L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: Διαπραγματεύσιμα
Μοντέλο:: |
M1S2 |
Σώμα:: |
Όλες οι μηχανικές πλαστικές |
Σύστημα διεύθυνσης:: |
Αυτοπροσαρμοστικό ράκο και πινιόν |
Πίσω ανάρτηση:: |
Υδραυλικός απορροφητής συγκρούσεων με τροχιά |
Αλογο αξιωματικού: |
48V 17Ah φορτιστή |
Μέγιστη ταχύτητα:: |
35km/h |
Θέση:: |
2 θέσεις |
Προσωρινή ανάρτηση:: |
Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου |
Πεδίο εκτέλεσης:: |
80-100 χλμ |
Μοντέλο:: |
M1S2 |
Σώμα:: |
Όλες οι μηχανικές πλαστικές |
Σύστημα διεύθυνσης:: |
Αυτοπροσαρμοστικό ράκο και πινιόν |
Πίσω ανάρτηση:: |
Υδραυλικός απορροφητής συγκρούσεων με τροχιά |
Αλογο αξιωματικού: |
48V 17Ah φορτιστή |
Μέγιστη ταχύτητα:: |
35km/h |
Θέση:: |
2 θέσεις |
Προσωρινή ανάρτηση:: |
Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου |
Πεδίο εκτέλεσης:: |
80-100 χλμ |
Βασικές προδιαγραφές
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Μάρκα | Excar |
| Μοντέλο | M1S2 |
| Συνολικές διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | 3200x1200x1800mm |
| Απόσταση από το έδαφος | 150mm |
| Μεταξόνιο | 1670mm |
| Εμπρόσθιο μετατρόχιο (mm) | 860mm |
| Οπίσθιο μετατρόχιο (mm) | 970mm |
| Χωρητικότητα επιβατών | 2 |
| Ικανότητα αναρρίχησης (πλήρες φορτίο) | 30% |
| Μέγιστη ταχύτητα εμπροσθοπορείας | 35KM/H |
| Αυτονομία | 80-100KM |
| Σασί | Πλαίσιο αλουμινίου |
| Καθαρό βάρος | 400KG |
| Ελάχιστη ακτίνα στροφής | 2.9M |
Σύστημα διεύθυνσης & ανάρτησης
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Σύστημα διεύθυνσης |
Αυτορυθμιζόμενο σύστημα κρεμαγιέρας, με λειτουργία αυτόματης αντιστάθμισης Σύστημα πέδησης |
| Μηχανικό φρένο πίσω τροχού | Γκάζι |
| Τύπου Holzer, αδιάκοπη αλλαγή ταχύτητας | Εμπρόσθια ανάρτηση |
| Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου Macpherson | Οπίσθια ανάρτηση |
| Υδραυλικό αμορτισέρ ελατηρίου | Μοντέλο οδήγησης |
| Δύο σταδίων μείωσης πίσω άξονα, άμεση κίνηση κινητήρα | Τροχός & Ελαστικό |
| Ζάντα αλουμινίου & 18*8.5-8 6 στρώσεων | Σύστημα |
| Σύστημα DC | Σύστημα AC | Ελεγκτής |
| Ελεγκτής Curtis 1266A-5201, 275A | Ελεγκτής Curtis 1234E-5221, 275A | Κινητήρας |
| ADC brand Ξεχωριστά διεγερμένος, κινητήρας DC 48V 3.7kw | Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ Μπαταρία |
Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ |
| Τρανσάξλ | Άξονας με λόγο μετάδοσης 1:16 | Άξονας με λόγο μετάδοσης 1:16 |
| Φορτιστής | Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας, ρυθμιστής 48V/17A | Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας, ρυθμιστής 48V/17A |
| Συχνές Ερωτήσεις | 2. Ποιος είναι ο χρόνος παραγωγής; Κανονικά για 7-15 εργάσιμες ημέρες. |
2. Ποιος είναι ο χρόνος παραγωγής; Κανονικά για 7-15 εργάσιμες ημέρες. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
3. Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας;
T/T 30% προκαταβολή και το υπόλοιπο πριν την αποστολή.
4. Μπορούμε επίσης να αγοράσουμε ανταλλακτικά;
Ναι, αν κάνετε υπηρεσία συντήρησης, μπορείτε επίσης να αγοράσετε ανταλλακτικά από εμάς.
5. Πώς παρέχετε την εξυπηρέτηση μετά την πώληση μόλις ο πελάτης αγοράσει το καρότσι από εμάς;
Μόλις αγοράσετε το καρότσι από εμάς, τότε θα σας παρέχω ένα εγχειρίδιο για να το μάθετε και θα σας πω πώς να το επισκευάσετε.
6. Ποιο είναι το MOQ σας;
7. Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας;
T/T 30% προκαταβολή και το υπόλοιπο πριν την αποστολή.