Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Excar
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: A1S2+2
Έγγραφο: Excar catalog.pdf
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: 20 " εμπορευματοκιβώτιο ή " εμπορευματοκιβώτιο 40
Χρόνος παράδοσης: 7-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 3000pcs το χρόνο
Χρώμα: |
μπορεί να προσαρμοστεί |
Μοτέρ: |
Κινητήρας ACIM NIDEC KDS 48V 5KM |
Ελεγκτής: |
Ελεγκτής NIDEC KDS 48V 350A |
Μπαταρίες: |
Η μπαταρία λιθίου 48V 105Ah |
Αλογο αξιωματικού: |
Ευφυής εν πλω φορτιστής |
Κιβ. ταχυτήτων/διαφορικού: |
Ειδικός πίσω άξονας για ηλεκτρικά οχήματα |
Σύστημα φρένων: |
Πίσω Αυτόματο Ρυθμιζόμενο Ταμπούρο Φρένου |
Σύστημα διεύθυνσης: |
Δύο αυτορύθμιση Rack&pinion |
Ανάρτηση F/R: |
mopherson ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου |
Λάστιχο: |
205/5010 ελαστικό αυτοκινήτου |
Χρώμα: |
μπορεί να προσαρμοστεί |
Μοτέρ: |
Κινητήρας ACIM NIDEC KDS 48V 5KM |
Ελεγκτής: |
Ελεγκτής NIDEC KDS 48V 350A |
Μπαταρίες: |
Η μπαταρία λιθίου 48V 105Ah |
Αλογο αξιωματικού: |
Ευφυής εν πλω φορτιστής |
Κιβ. ταχυτήτων/διαφορικού: |
Ειδικός πίσω άξονας για ηλεκτρικά οχήματα |
Σύστημα φρένων: |
Πίσω Αυτόματο Ρυθμιζόμενο Ταμπούρο Φρένου |
Σύστημα διεύθυνσης: |
Δύο αυτορύθμιση Rack&pinion |
Ανάρτηση F/R: |
mopherson ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου |
Λάστιχο: |
205/5010 ελαστικό αυτοκινήτου |
EXCAR A1S2+2 Λευκό Όχημα Ηλεκτρικό Γκολφ 48V με Μπαταρία Λιθίου
| Στοιχείο | Περιγραφή | |
| Σύστημα | Σύστημα AC | |
| Κινητήρας | Κινητήρας ACIM NIDEC KDS 48V 5KM | |
| Ελεγκτής | Ελεγκτής NIDEC KDS 48V 350A | |
| Μπαταρία | Συστοιχία μπαταριών λιθίου 48V 105Ah | |
| Φορτιστής | Έξυπνος ενσωματωμένος φορτιστής 48V 17A | |
| Μεταξόνιο | Ειδικός πίσω άξονας για ηλεκτρικό όχημα | |
| Σύστημα πέδησης | Πίσω αυτορυθμιζόμενο ταμπούρο | |
| Σύστημα διεύθυνσης | Διπλό αυτορυθμιζόμενο σύστημα κρεμαγιέρας | |
| Ανάρτηση Ε/Π | Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου mopherson | |
| Ελαστικό | Ελαστικό 205/50-10 | |
Επιδόσεις
| Στοιχείο | Περιγραφή | |
| Αριθμός θέσεων | 4 | |
| Διαστάσεις | 2900*1200*1900mm | |
| Μετατρόχιο Ε/Π | 860/970mm | |
| Μεταξόνιο | 1670mm | |
| Απόσταση από το έδαφος | 114mm | |
| Ελάχιστη ακτίνα στροφής | 2.9m | |
| Καθαρό βάρος | 420KG | |
| Ωφέλιμο φορτίο | 360KG | |
| Ικανότητα αναρρίχησης (πλήρες φορτίο) | 30% | |
| Σασί | Πλαίσιο αλουμινίου | |
| Κάλυμμα αμαξώματος | Πλαστικό μηχανικής PP | |
| Μέγιστη ταχύτητα εμπροσθοπορείας | 35 KM/H | |
| Εμβέλεια | 80-100KM | |
* 1) βάσει των συνθηκών δοκιμής: ταχύτητα 20km/h, επίπεδος και ευθύς δρόμος από σκυρόδεμα, ταχύτητα ανέμου μικρότερη από 5m/s, θερμοκρασία 25 βαθμοί Κελσίου;
2) Η εμβέλεια θα ποικίλλει ανάλογα με τη θερμοκρασία, την κλίση, το ωφέλιμο φορτίο και το στυλ οδήγησης.
Διαστάσεις
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Συνολικές διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | 2900x1200x1900mm |
| Απόσταση από το έδαφος | 114mm |
| Μεταξόνιο | 1670mm |
| Εμπρόσθιο μετατρόχιο (mm) | 860mm |
| Οπίσθιο μετατρόχιο (mm) | 970mm |
Αμάξωμα και Πλαίσιο
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Πλαίσιο & Σασί | Δοκός από κράμα αλουμινίου, λυγισμένη |
| Αμάξωμα | Εμπρόσθιο και οπίσθιο κάλυμμα αμαξώματος από πλαστικό μηχανικής PP, εγχυόμενο |
| Οροφή | Πλαστικό ενισχυμένο με υαλοΐνες |
| Ανεμοθώρακας | Οργανικό γυαλί (PMMA), ενιαίο ή δύο τεμαχίων |
| Υποστηρίγματα οροφής | Ενσωματωμένος σωλήνας χάλυβα με μαύρη επίστρωση στο πλαστικό υποστήριγμα |
| Μαξιλάρι | Αναγεννημένος αφρός με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάτω κάλυμμα |
| Πλάτη καθίσματος | Αναγεννημένος αφρός με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάλυμμα |
| Υποβραχιόνιο | Πλαστικό |
| Πατάκι δαπέδου | Αντιολισθητικό καουτσούκ |
| Πίσω καλάθι | Πλαστικό |
| Βάση για τσάντες γκολφ | Πλαστικό υποστήριγμα με ιμάντα νάιλον |
| Ταμπλό | Μαύρο πλαστικό υλικό, ενδείκτης στάθμης μπαταρίας, κλειδί ανάφλεξης πάνω του |
| Θήκες ποτών | 4 θήκες ποτηριών, 2 για κάθε πλευρά |
| Πλαϊνή επένδυση | Πλαστικό, μαύρο |
| Θήκη κάρτας σκορ | Στο τιμόνι |
Ηλεκτρικό Σύστημα
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Φώτα |
48V, προβολείς LED (περιλαμβάνουν φώτα στροφής και θέσης), Πίσω φώτα LED (περιλαμβάνουν φώτα φρένων και στροφής), |
| Κόρνα | Ηλεκτρική κόρνα, 48V |
| Ηχητικό σήμα οπισθοπορείας | Ηλεκτρικό, 48V |
| Διακόπτης συνδυασμού | Ελέγχει τα φώτα και την κόρνα |
| Ψηφιακός μετρητής (προαιρετικό) |
Περιλαμβάνει ένδειξη χιλιομέτρων, ένδειξη ταχύτητας, ένδειξη υπερφόρτωσης, ένδειξη φρένου στάθμευσης, ρολόι
|
Σύστημα διεύθυνσης & ανάρτησης
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Σύστημα διεύθυνσης |
Αυτορυθμιζόμενο σύστημα κρεμαγιέρας και πινιον, με αυτόματη λειτουργία αντιστάθμισης |
| Σύστημα πέδησης | Μηχανικό φρένο πίσω τροχού |
| Γκάζι | Τύπου Holzer, αδιάκοπη αλλαγή ταχύτητας |
| Εμπρόσθια ανάρτηση | Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου Mcpherson |
| Οπίσθια ανάρτηση | Αμορτισέρ υδραυλικό με ελατήριο |
| Μοντέλο οδήγησης | Δύο σταδίων μείωσης πίσω άξονα, άμεση κίνηση κινητήρα |
| Τροχός & Ελαστικό | Ζάντα αλουμινίου & USA Carlisle 205/50-10 στρώσεις |
Προαιρετικά Αξεσουάρ
Για να αυξήσουμε την αξία πωλήσεων του καροτσιού γκολφ μας, προσφέρουμε επίσης πολλά προαιρετικά αξεσουάρ.
| Στοιχείο | Περιγραφή προαιρετικού | Στοιχείο | Περιγραφή προαιρετικού |
| 1 | Ηλεκτρονικό κλειδί | 11 | Ζώνη ασφαλείας 2 σημείων |
| 2 | Αρθρωτός ανεμοθώρακας | 12 | Σύστημα αναπλήρωσης νερού μπαταρίας |
| 3 | Ελασματοποιημένος ανεμοθώρακας με υαλοκαθαριστήρα | 13 | Ψηφιακός μετρητής |
| 4 | Προστατευτικό από χάλυβα | 14 | Ηλεκτρομαγνητικό φρένο |
| 5 | Εμπρόσθιο χαλύβδινο καλάθι | 15 | Δισκόφρενα τεσσάρων τροχών |
| 6 | Εσωτερικός καθρέφτης οπισθοπορείας | 16 | Ελαστικό Carlisle 205/50-10 με ζάντα 10 ιντσών |
| 7 | Πλαϊνός καθρέφτης οπισθοπορείας | 17 | Ψυγείο πάγου |
| 8 | Κάλυμμα | 18 | Φιάλη άμμου |
| 9 | Κάλυμμα ηλιοπροστασίας | 19 | Σπάτουλα άμμου |
| 10 | Κάλυμμα τσάντας γκολφ | 20 | Πλυντήριο μπάλας |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Στοιχεία επικοινωνίας:
Dongguan Excellence Golf & Sightseeing Car Co.,ltd
Κινητό: +86-135 4694 3585 (Wechat/WhatsApp)
DID: +86-81109692