Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Excar
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: A1H2
Έγγραφο: Excar catalog.pdf
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: 20' εμπορευματοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Περίπου 15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 300 pcs ανά μήνα
Μοτέρ: |
Μάρκα ADC 3,7 KW |
Ελεγκτής: |
350A ΗΠΑ Curties |
Μπαταρία: |
48V τρωική μπαταρία 6*8V |
Αλογο αξιωματικού: |
17Α κανονικό |
Κιβ. ταχυτήτων/διαφορικού: |
Άξονας της Ιταλίας Graziano |
Λάστιχο: |
205/5010 ελαστικό αυτοκινήτου |
Μάρκα: |
EXCAR |
Κάθισμα: |
μαλακός και υποστηριγμένος από τον πλαστικό πίνακα |
Ε/Ρ TRACK: |
860 / 970 ΧΜ |
Διάσταση: |
3400*1200*1800 ΜΜ |
Μοτέρ: |
Μάρκα ADC 3,7 KW |
Ελεγκτής: |
350A ΗΠΑ Curties |
Μπαταρία: |
48V τρωική μπαταρία 6*8V |
Αλογο αξιωματικού: |
17Α κανονικό |
Κιβ. ταχυτήτων/διαφορικού: |
Άξονας της Ιταλίας Graziano |
Λάστιχο: |
205/5010 ελαστικό αυτοκινήτου |
Μάρκα: |
EXCAR |
Κάθισμα: |
μαλακός και υποστηριγμένος από τον πλαστικό πίνακα |
Ε/Ρ TRACK: |
860 / 970 ΧΜ |
Διάσταση: |
3400*1200*1800 ΜΜ |
2 επιβάτες Ηλεκτρικά καροτσάκια Ηλεκτρικά καροτσάκια με μπαταρίες 48V για πώληση
Προδιαγραφές
Το εξωτερικό εξώφυλλο αυτούγκολφ ΚαροτσάκιΗ Επιτροπή θα πρέπει να λάβει υπόψη της την ανάγκη να διατηρηθεί ηγκολφ Καροτσάκιμπορεί να διορθωθεί εύκολα.
Ως κατασκευαστής αυτού του υλικού για πολλά χρόνια, έχουμε επικεντρωθεί στον ποιοτικό έλεγχο όλη την ώρα.Είμαστε πιο αξιόπιστος εταίρος..
Αυτό το είδοςγκολφ Καροτσάκιγίνεται όλο και πιο δημοφιλής, και πουλάμε πολύ καλά σε όλη τη χώρα.
Διαμόρφωση
| Άρθρο | Περιγραφή | |
| Σύστημα. | Σύστημα συνεχούς ρεύματος | Συστήματα εναλλακτικού ρεύματος |
| Ελεγκτής | Ελεγκτής Curtis 1266A-5201, 275A, εισαγόμενος απευθείας από τις ΗΠΑ | Ελεγκτής Curtis 1234E-5221, 275A, εισαγόμενος απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Μηχανή |
Ετικέτα ADC Εξαρτήτως ενθουσιασμού |
Ετικέτα ADC Εξαρτήτως ενθουσιασμού |
| Η μπαταρία. | Τροεική μπαταρία, T875,8V*6pcs, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ | Τροεική μπαταρία, T875,8V*6pcs, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Τρανσαξοφόρος |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO |
| Φορτιστή |
Επιβατικό φορτιστή υψηλής συχνότητας |
Επιβατικό φορτιστή υψηλής συχνότητας |
Απόδοση
| Άρθρο | Περιγραφή | |
| Σύστημα | Σύστημα συνεχούς ρεύματος | Συστήματα εναλλακτικού ρεύματος |
| Επιβατική χωρητικότητα | 2 | 2 |
| Ικανότητα αναρρίχησης (πλήρη φόρτιση) | 30% | 35% |
| Μέγιστη ταχύτητα προς τα εμπρός | 23 χλμ./ώρα | 45 χλμ./ώρα |
| Χιλιόμετρα αντοχής | 70-90 χλμ. | 80-90 χιλιόμετρα |
| Κέρας | Ηλεκτρική κόρνα, 48V |
| Πίσω κουδούνι | Ηλεκτρικό, 48V |
| Διακόπτης συνδυασμού | Ελέγξτε τα φώτα και την κόρνα. |
| Ψηφιακό μετρητή (προαιρετικό) |
Συμπεριλαμβανομένου δείκτη χιλιομέτρου, δείκτη ταχύτητας, δείκτη υπερφόρτωσης, δείκτη πέδησης στάθμευσης, ρολόι |
Μέγεθος
| Άρθρο | Περιγραφή |
| Συνολικές διαστάσεις (L x W x H) | 3400x1200x1800 χιλιοστά |
| Ανοικτή θέση εδάφους | 114 χιλιοστά |
| Διαστήμα τροχών | 2260 χιλιοστά |
| Πλατεία του μπροστινού τροχού (mm) | 860 χιλιοστά |
| Πλατεία του πίσω τροχού (mm) | 970 mm |
| Γλυφάδα | Αντιφλεγμονώδες καουτσούκ |
| Πίσω καλάθι | Πλαστικό |
| Κρατητής τσάντας γκολφ | Πλαστικό στήριγμα με ιμάντα από νάιλον |
| Πίνακας ελέγχου | Μαύρο πλαστικό υλικό, δείκτης ισχύος μπαταρίας, κλειδί ανάφλεξης σε αυτό |
| Κρατητές ποτών | Κρατητές φλιτζάνων 4 τεμάχια, 2 τεμάχια για κάθε πλευρά |
| Πλευρική επιφάνεια | Πλαστικό, μαύρο |
| Κρατητής κάρτας βαθμολογίας | Στο τιμόνι. |
Επιλογές χρώματος
| Χρώμα σώματος | Λευκό | Γκρι | Μπλε ουρανός |
| Σκοτεινό μπλε | Κόκκινο | Κόκκινο κρασί | |
| Πράσινο | Σκοτεινό πράσινο | Κίτρινο | |
| Ασπρο | Σαμπάνια | Μαύρο | |
| Αυτά είναι τα δημοφιλή χρώματα, αλλά το δικό σας χρώμα είναι διαθέσιμο, απλά δώστε το σωστό χρώμα Panton. | |||
| Χρώμα καθίσματος και οροφής | Μαύρο | Μπεζ | Λευκό |
Έκθεση προϊόντων
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Για εμάς
Η Dongguan Excellence Golf & Sightseeing Car Co., Ltd. (Excar) είναι μια υψηλής τεχνολογίας εταιρεία με το δικό μας τμήμα έρευνας και ανάπτυξης.στα ανατολικά της οδού Songshang Lake και στα βόρεια της οδού GuanshenΑπολαμβάνει ανώτερη τοποθεσία και βολική μεταφορά.
Η Excar επικεντρώνεται στην έρευνα, την ανάπτυξη και την κατασκευή ηλεκτρικών αυτοκινήτων στον τομέα των ηλεκτρικών οχημάτων τεσσάρων τροχών.Έχουμε μεγάλη εμπιστοσύνη ότι θα μπορούσαμε να το κάνουμε όλο και καλύτερο για να καλύψουμε τις ανάγκες των πελατών μας..
Αναφερόμενοι στα πρότυπα προδιαγραφών των εισαγόμενων ηλεκτρικών αυτοκινήτων, σχεδιάσαμε και δημιουργήσαμε μια νέα σειρά αυτοκινήτων γκολφ με το όνομα Discovery ειδικά για το γήπεδο γκολφ της Κίνας.
Η Excar είναι αφιερωμένη στις υπηρεσίες πριν και μετά την πώληση και στη δημιουργία κέντρων εξυπηρέτησης για την υποστήριξη των πελατών μας.Ένα από τα καθήκοντά μας είναι να προμηθεύουμε ανταλλακτικά και τεχνική υποστήριξη για γκολφ αυτοκίνητα του E-Z-GO και κλαμπ αυτοκίνηταΕίμαστε πάντα έτοιμοι να εξυπηρετήσουμε κάθε γήπεδο γκολφ ειλικρινά.
Επαφή: Pauline Liu
Η Dongguan Excellence Golf & Sightseeing Car Co., Ltd.
Τηλεφώνημα: +86-13546943585
www.excar.com.cn