Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: EXCAR
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: M1S4+2
Έγγραφο: Excar catalog.pdf
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΜΟΝΆΔΑ
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία αποστολών LCL: στέγη κίνηση-από τη συσκευασία, πλαίσιο χάλυβα, κάλυψη εγγράφου κινούμενων
Χρόνος παράδοσης: 7 ημέρες μετά από έλαβε την κατάθεσή σας
Όροι πληρωμής: D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 200 μονάδες ανά μήνα
Πλαίσιο: |
Ατσάλι |
Σώμα: |
Όλες οι μηχανικές πλαστικές |
Μπαταρίες: |
Πυροσυσσωρευτές υγρών με μόλυβδο και οξύ ΗΠΑ Πυροσυσσωρευτές Τροίων |
Ελεγκτής: |
ΗΠΑ Κέρτις Ελεγκτής 48V 275A |
Μοτέρ: |
ADC χωριστά συναρπαστικό 48V 3.7w |
Μέγιστη Ταχύτητα: |
25km/h ή 45km/h |
Ικανότητα αναρρίχησης: |
20% ή 25% |
Χρόνος Φόρτισης: |
8-10 ώρες |
ανεμοθώρακας: |
Υλικό PC |
Κουκούλα: |
Όλες οι μηχανικές πλαστικές |
Σύστημα φρένων: |
Μηχανικό τύμπανο πίσω τροχού |
Πλαίσιο: |
Ατσάλι |
Σώμα: |
Όλες οι μηχανικές πλαστικές |
Μπαταρίες: |
Πυροσυσσωρευτές υγρών με μόλυβδο και οξύ ΗΠΑ Πυροσυσσωρευτές Τροίων |
Ελεγκτής: |
ΗΠΑ Κέρτις Ελεγκτής 48V 275A |
Μοτέρ: |
ADC χωριστά συναρπαστικό 48V 3.7w |
Μέγιστη Ταχύτητα: |
25km/h ή 45km/h |
Ικανότητα αναρρίχησης: |
20% ή 25% |
Χρόνος Φόρτισης: |
8-10 ώρες |
ανεμοθώρακας: |
Υλικό PC |
Κουκούλα: |
Όλες οι μηχανικές πλαστικές |
Σύστημα φρένων: |
Μηχανικό τύμπανο πίσω τροχού |
6 θέσεις Ηλεκτρικό τύπος καυσίμου 48 τάση USA Trojan μπαταρία PC παρμπρίζ ηλεκτρικό αυτοκίνητο γκολφ
Βασικές προδιαγραφές
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Μάρκα | Excar |
| Μοντέλο | M1S4+2 |
| Συνολικές διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | 3500x1200x1800mm |
| Απόσταση από το έδαφος | 150mm |
| Μεταξόνιο | 2490mm |
| Εμπρόσθιο μετατρόχιο (mm) | 860mm |
| Οπίσθιο μετατρόχιο (mm) | 970mm |
Βασικά εξαρτήματα
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Ελεγκτής | Ελεγκτής Curtis 1266A-5301, 350A, εισαγόμενος απευθείας από τις ΗΠΑ | Ελεγκτής Curtis 1234E-5321, 350A, εισαγόμενος απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Κινητήρας |
Μάρκα ADC Ξεχωριστά διεγερμένος Κινητήρας DC 48V 3.7kw |
Μάρκα ADC Ξεχωριστά διεγερμένος Κινητήρας AC 48V 3kw |
| Μπαταρία | Μπαταρία Trojan, T875,8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ | Μπαταρία Trojan, T875,8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Σύστημα μετάδοσης |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO με σχέση μετάδοσης 1:12 |
Ιταλικός άξονας GRAZIANO με σχέση μετάδοσης 1:16 |
| Φορτιστής |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας Ρυθμιστής 48V/17A |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας Ρυθμιστής 48V/17A |
Επιδόσεις
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Χωρητικότητα επιβατών | 6 | 6 |
| Ικανότητα αναρρίχησης (πλήρες φορτίο) | 20% | 25% |
| Μέγιστη ταχύτητα εμπροσθοπορείας | 23km/h | 45km/h |
| Αυτονομία | 60-80km | 80-100km |
| Χρόνος φόρτισης | 8-10 ώρες | 8-10 ώρες |
| Μέγιστο βάρος φόρτωσης | 300kgs | 300kgs |
| Ελάχιστη ακτίνα στροφής | 3.9m | 3.9m |
| Μέγιστη απόσταση ακινητοποίησης μετά από φρενάρισμα με ταχύτητα 20km/h | ≤4m | ≤4m |
Τιμόνι & ανάρτηση
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Σύστημα διεύθυνσης |
Σύστημα διεύθυνσης κρεμαγιέρας με αυτόματη ρύθμιση, με λειτουργία αυτόματης αντιστάθμισης |
| Σύστημα πέδησης | Μηχανικό φρένο πίσω τροχού |
| Γκάζι | Τύπου Holzer, αδιάκοπη αλλαγή ταχύτητας |
| Εμπρόσθια ανάρτηση | Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου McPherson |
| Οπίσθια ανάρτηση | Υδραυλικό αμορτισέρ ελατηρίου |
| Μοντέλο οδήγησης | Δύο σταδίων μείωσης πίσω άξονα, άμεση κίνηση κινητήρα |
| Τροχός & Ελαστικό | Ζάντα αλουμινίου & USA Carlisle 18*8.5-8 6 στρώσεων |
Σώμα και Πλαίσιο
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Πλαίσιο & Σασί | Πλαίσιο από χαλύκινο κράμα |
| Σώμα | Μπροστινό και πίσω κάλυμμα σώματος από πλαστικό μηχανικής PP, εγχυμένο |
| Οροφή | Πλαστικό ενισχυμένο με υαλοΐνες |
| Παρμπρίζ | Οργανικό γυαλί (PMMA), ενιαίο ή δύο τεμαχίων |
| Υποστηρίγματα οροφής | Ενσωματωμένος μαύρος σωλήνας χάλυβα στο πλαστικό υποστήριγμα |
| Μαξιλάρι | Αναγεννημένος αφρός με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάτω κάλυμμα |
| Πλάτη καθίσματος | Αναγεννημένος αφρός με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάλυμμα |
| Μπράτσα | Πλαστικό |
| Πατάκι δαπέδου | Αντιολισθητικό καουτσούκ |
| Πίσω καλάθι | Πλαστικό |
| Θήκη για τσάντα γκολφ | Πλαστικό υποστήριγμα με ιμάντα νάιλον |
| Ταμπλό | Μαύρο πλαστικό υλικό, ενδείκτης μπαταρίας, κλειδί ανάφλεξης πάνω του |
| Ποτηροθήκες | 4 θήκες ποτηριών, 2 για κάθε πλευρά |
| Πλαϊνή επένδυση | Πλαστικό, μαύρο |
| Θήκη κάρτας σκορ | Στο τιμόνι |
Ηλεκτρικό Σύστημα
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Φώτα |
48V, προβολέας LED (περιλαμβάνει φλας και φως θέσης), Πίσω φώτα LED (περιλαμβάνει φώτα φρένων και φλας), |
| Κόρνα | Ηλεκτρική κόρνα, 48V |
| Ηχητικό σήμα οπισθοπορείας | Ηλεκτρικό, 48V |
| Διακόπτης συνδυασμού | Ελέγχει τα φώτα και την κόρνα |
| Ψηφιακός μετρητής (προαιρετικό) |
Περιλαμβάνει ένδειξη χιλιομέτρων, ένδειξη ταχύτητας, ένδειξη υπερφόρτωσης, ένδειξη φρένου στάθμευσης, ρολόι |
Επιλογές χρωμάτων
| Χρώμα αμαξώματος | Λευκό | Γκρι | Γαλάζιο |
| Σκούρο μπλε | Κόκκινο | Κρασί κόκκινο | |
| Πράσινο | Σκούρο πράσινο | Κίτρινο | |
| Μωβ | Σαμπάνια | Μαύρο | |
| Αυτά είναι τα δημοφιλή χρώματα, αλλά το προσαρμοσμένο σας χρώμα είναι διαθέσιμο, απλώς παρέχετε τον σωστό αριθμό Panton. | |||
| Χρώμα καθίσματος & οροφής | Μαύρο | Μπεζ | Λευκό |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()