Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: EXCAR
Πιστοποίηση: CE Certification
Αριθμό μοντέλου: A1H2
Έγγραφο: Excar catalog.pdf
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΜΟΝΆΔΑ
Τιμή: 3000~6000 USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: από τον πλαστικό αφρό & την πλαστική ταινία
Χρόνος παράδοσης: 15-30 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: Τ / TL / C
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/ΈΤΟΣ
Χρώμα: |
ΡΟΖ |
Μάρκα: |
EXCAR ή Προσαρμοσμένο |
Εξουσία: |
3700W |
Καύσιμο ισχύος: |
Ηλεκτρικός |
Σειρά: |
50-70 χλμ |
Διάσταση: |
3400*1200*1800 ΜΜ |
Μάρκα μπαταρίας: |
Τρωικός |
Μάρκα ελεγκτή: |
Curtis |
Χρώμα: |
ΡΟΖ |
Μάρκα: |
EXCAR ή Προσαρμοσμένο |
Εξουσία: |
3700W |
Καύσιμο ισχύος: |
Ηλεκτρικός |
Σειρά: |
50-70 χλμ |
Διάσταση: |
3400*1200*1800 ΜΜ |
Μάρκα μπαταρίας: |
Τρωικός |
Μάρκα ελεγκτή: |
Curtis |
Ροζ Ανοιχτό Όχημα Γκολφ με Μπαταρία Trojan και Ελεγκτή Curtis 3700W
| Στοιχείο | Περιγραφή | |
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Ελεγκτής | Ελεγκτής Curtis 1266A-5201, 275A, εισαγόμενος απευθείας από τις ΗΠΑ | Ελεγκτής Curtis 1234E-5221, 275A, εισαγόμενος απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Κινητήρας | ADC μάρκα Ξεχωριστά διεγερμένος Κινητήρας DC 48V 3.7kw |
ADC μάρκα Ξεχωριστά διεγερμένος Κινητήρας AC 48V 3kw |
| Μπαταρία | Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ | Μπαταρία Trojan, T875, 8V*6τμχ, εισαγόμενη απευθείας από τις ΗΠΑ |
| Μεταξόνιο | Ιταλικό άξονας GRAZIANO με αναλογία ταχυτήτων 1:12 |
Ιταλικό άξονας GRAZIANO με αναλογία ταχυτήτων 1:16 |
| Φορτιστής | Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας Ρυθμιστής 48V/17A |
Ενσωματωμένος φορτιστής υψηλής συχνότητας Ρυθμιστής 48V/17A |
Επιδόσεις
| Στοιχείο | Περιγραφή | |
| Σύστημα | Σύστημα DC | Σύστημα AC |
| Χωρητικότητα Επιβατών | 2 | 2 |
| Ικανότητα αναρρίχησης (πλήρες φορτίο) | 30% | 35% |
| Μέγιστη ταχύτητα εμπροσθοπορείας | 23km/h | 45km/h |
| Απόσταση αυτονομίας | 70-90km | 80-90km |
| Χρόνος φόρτισης | 8-10 ώρες | 8-10 ώρες |
| Μέγιστο βάρος φόρτωσης | 360kgs | 360kgs |
| Ελάχιστη ακτίνα στροφής | 2.9m | 2.9m |
| Μέγιστη απόσταση ακινητοποίησης μετά από φρενάρισμα με ταχύτητα 20km/h | ≤4m | ≤4m |
* 1) βάσει των συνθηκών δοκιμής: ταχύτητα 20km/h, επίπεδος και ευθύς σκυρόστρωτος δρόμος, ταχύτητα ανέμου μικρότερη από 5m/s, θερμοκρασία 25 βαθμοί Κελσίου;
2) Η αυτονομία θα ποικίλλει ανάλογα με τη θερμοκρασία, την κλίση, το ωφέλιμο φορτίο και το στυλ οδήγησης.
Διαστάσεις
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Συνολικές διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | 3400x1200x1800mm |
| Απόσταση από το έδαφος | 114mm |
| Μεταξόνιο | 1670mm |
| Εμπρόσθιο μετατρόχιο (mm) | 860mm |
| Οπίσθιο μετατρόχιο (mm) | 970mm |
Σώμα και Πλαίσιο
| Στοιχείο | Περιγραφή |
| Πλαίσιο & Σασί | Δοκός από κράμα αλουμινίου, λυγισμένη |
| Σώμα | Μπροστινό και πίσω κάλυμμα σώματος από πλαστικό μηχανικής PP, εγχυόμενο |
| Οροφή | Πλαστικό ενισχυμένο με υαλοΐνες |
| Ανεμοθώρακας | Οργανικό γυαλί (PMMA), μονοκόμματο ή δύο τεμαχίων |
| Υποστηρίγματα οροφής | Ενσωματωμένος σωλήνας χάλυβα με μαύρη επίστρωση στο πλαστικό υποστήριγμα |
| Μαξιλάρι | Αναγεννημένος αφρός με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάτω κάλυμμα |
| Πλάτη καθίσματος | Αναγεννημένος αφρός με τεχνητό δέρμα και πλαστικό κάλυμμα |
| Υποβραχιόνιο | Πλαστικό |
| Πατάκι δαπέδου | Αντιολισθητικό καουτσούκ |
| Πίσω καλάθι | Πλαστικό |
| Θήκη για τσάντες γκολφ | Πλαστικό υποστήριγμα με ιμάντα νάιλον |
| Ταμπλό | Μαύρο πλαστικό υλικό, ενδείκτης στάθμης μπαταρίας, κλειδί ανάφλεξης πάνω του |
| Θήκες ποτών | 4 τεμ. θήκες για κύπελλα, 2 τεμ. για κάθε πλευρά |
| Πλαϊνή επένδυση | Πλαστικό, μαύρο |
| Θήκη κάρτας σκορ | Στο τιμόνι |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dongguan Excellence Golf & Sightseeing Car Co.,ltd
Κινητό: +86-15016897312(Wechat/WhatsApp)
DID: +86-0769-81107592